EA Sports, yıllık Super Bowl tahmininin sonuçlarını yayınladı. Madden NFL 23’ün mevcut kadrolarının kullanıldığı büyük oyunun simülasyonuna göre Philadelphia Eagles, Kansas City Chiefs’i 31-17 yenerek Super Bowl LVII’yi kazanacak.

Simülasyon, Chiefs QB Patrick Mahomes’in 249 yarda 39 pasın 29’unu tamamlayacağını ve mağlubiyette bir touchdown yapacağını tahmin etti. Simülasyona göre geniş alıcı AJ Brown of the Eagles, 114 yarda sekiz pas ve bir touchdown yakalayacak. Chiefs takımından Chris Jones, simülasyona göre oyunda dört top çalma ve iki çuval toplayarak bir performans sergileyecek ve Eagles güvenliği CJ Gardner-Johnson’ın beş müdahale ve bir müdahaleye sahip olacağını ekledi.

EA’nın yıllık Super Bowl simülasyonu, son yedi Super Bowls için 2-5 olduğu için kaybetme serisinde. Yıllar geçtikçe, simülasyon ürkütücü bir şekilde iyi ve son derece yanlıştı, ancak geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değil, yani her şey olabilir.

Daha fazlası için, GameSpot’un EA’nın son on yıldaki Super Bowl tahminlerine ve sonuçlarına ilişkin dökümüne göz atın.

Diğer Madden haberlerinde EA, büyük oyunu çevreleyen yutturmacadan yararlanmak için – genellikle Super Bowl haftasında yaptığı gibi – oyunu önemli ölçüde indirdi. Şu anda oyunun standart sürümünü Xbox ve PlayStation’da 21 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1