Cyberport’ta her hafta değişen, biraz şansla çok tasarruf edebileceğiniz fırsatlar var. Dört termostatlı tado başlangıç ​​kiti V3+ böyle bir teklif. Çünkü burada neredeyse çok düşük bir bedel ödüyorsunuz! Her şeyi daha yakından inceledik ve anlaşma kontrolümüzde bilmeniz gereken her şeyi size anlattık.

Ev ofiste otururken, bilgisayarım nazikçe bana her zaman bölgemdeki sıcaklığı gösteriyor, bu yüzden sensörlerimi kendimden çıkarmak zorunda kalmıyorum. Ne yazık ki, iki santigrat derece buzda, ısıtmamı açmaktan ve gaz tedarikçimin iyi niyetini ummaktan başka seçeneğim yok. Bu durumda kendinizi tanıyor musunuz? O halde bugünkü anlaşma sizin için gerçekten heyecan verici olabilir. Çünkü Cyberport’ta kısa bir süre için sadece dört akıllı termostatlı tado başlangıç ​​kiti V3+’yı mevcut en iyi fiyata alabilirsiniz.

Zaten bir akıllı eviniz varsa veya evinizi daha akıllı hale getirme sürecindeyseniz, o zaman elbette uygun termostatlar eksik olmamalıdır. Bu, mevcut gaz fiyatları göz önüne alındığında kalp krizi geçirmek istemiyorsanız da geçerlidir. Çünkü akıllı yardımcılar ile evinizdeki sıcaklığı aplikasyon veya sesli komut ile kolayca kontrol edebiliyorsunuz ve Alexa, Apple HomeKit ve Google sesli asistan ile de uyumlu. Geofencing, programlar veya açık pencere algılama gibi diğer akıllı özellikler de elbette dahildir.

Cyberport’un tado teklifi buna değer mi?

Genellikle başlangıç ​​kitini tado’dan ek bir termostatla birlikte alırsınız. Bu durumda, üstte üç tane daha akıllı termostat var. İnternetteki teklifler burada değişiklik gösterdiğinden, doğrudan bir karşılaştırma oldukça zordur. Set için bir sonraki en iyi fiyat şu anda tink’te 274,95 Euro’dur ve burada sunulan set neredeyse hiç daha düşük bir fiyata mevcut değildir.

Seti kendiniz kurmak isterseniz yaklaşık 105 Euro daha ödemeniz gerekiyor. Fiyat karşılaştırmasına göre, termostatlı başlangıç ​​kiti size çevrimiçi olarak en az 109,99 Euro’ya ve her ek sıcaklık kontrol cihazının maliyeti de 74,99 Euro’dur.

Tado termostatı ısıtıcıya takın

tado’nun termostatlarının takılması oldukça kolaydır. / © NextPit

Yani sonuçta iyi bir anlaşma. Ancak yine de tüm işlevler için bir abonelik almanız gerektiğini unutmayın. Örneğin, Otomatik Yardımı kaçırıyorsunuz. Uygulama üzerinden kolayca abonelik rezervasyonu yapabilir ve aylık 2,99 Euro veya yıllık paket için 24,99 Euro ödeyebilirsiniz. Yine de bu fırsat, özellikle bu soğuk kış günleri için gerçekten çok iyi.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Tado’nun akıllı termostatlarıyla zaten deneyim kazandınız mı yoksa bu sizin için hala yeni bir alan mı? Bilmemize izin ver!genel-27