3 Mart’ta yayınlanmasından önce Koei Tecmo ve Team Ninja, aksiyon RPG’si Wo Long: Fallen Dynasty için son bir demo yayınlayacak. Bu yeni içerik parçası 24 Şubat’tan 26 Mart’a kadar mevcut olacak ve oyunun ilk demoda yer almayan ilk iki bölümünü içeriyor.

Önceki demoda olduğu gibi, bunu oyunun yayınlanması planlanan PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One dahil tüm sistemlerde indirebileceksiniz. Çevrimiçi çok oyunculu da mevcut olacak ve ek bir bonus olarak, ilk bölümü temizlemek ve kaydedilen verileri ana oyuna aktarmak, Wo Long piyasaya sürüldüğünde Crouching Dragon Miğferinin kilidini açacaktır. Oyun ayrıca Xbox Game Pass aracılığıyla da satışa sunulacak.

Şimdi oynuyor: Wo Long: Düşmüş Hanedan Oynanışı

Hızlı bir bilgi toplamaya ihtiyaç duyarsanız, Wo Long: Fallen Dynasty, Team Ninja’nın Souls benzeri Nioh serisinin ruhani halefidir. Çin’de geçen ve Han hanedanlığının düşüşünden önce geçen Wo Long, Çin tarihini ünlü tarihi figürler, canavarlar ve iblislerle dolu karanlık bir fantezi olarak yeniden anlatıyor.

Sergilenen büyük oyun özelliklerinden biri, hem karakterinizin hem de rakiplerinizin gücünü gösteren bir moral sistemidir. Karakterinizden daha yüksek moral seviyesine sahip düşmanları yenmek size değerli eşyalar kazandıracak, ancak riskin ödüle değip değmeyeceğini ölçmeniz gerekecek. Team Ninja, Wo Long: Fallen Dynasty’nin şimdiye kadarki en zorlu oyunu olacağını, ancak oyuncuların seçebileceği zorluk seçeneklerine sahip olacağını belirtti.

Phil Hornshaw, GameSpot’un Wo-Long: Fallen Dynasty önizlemesinde “Hızlı oynanış, çeşitli saldırı seçenekleri ve ruh sisteminin itme-çekme doğası, Wo Long’u Souls benzeri oyunlarda yeni bir dönüş gibi hissettiriyor” diye yazdı. . “Oyuncuların bu türden hoşlandığı zorluk ve beceriyi yakalarken, Team Ninja’nın diğer oyunlarından bazılarına benzeyen farklı türde bir aksiyon oyunu hissini zorluyor. Wo Long’un tamamını henüz hareket halinde görmemiş olsak da, Team Ninja’nın Demo, Souls benzeri diğer oyunlarla aynı yerde başlayan ve heyecan verici yeni bir yöne giden zorlu bir oyunun anlık görüntüsünü verme konusunda harika bir iş çıkarıyor.”

Daha fazla ayrıntı için GameSpot’un Wo Long: Fallen Dynasty hakkında bildiğimiz her şey hakkındaki özelliğine göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1