Darkest Dungeon II, 8 Mayıs’ta piyasaya sürülecek ve devam oyununun neler sunabileceğine dair kısa bir önizleme arıyorsanız, Steam ve Epic Games Store’da şu anda bir demo mevcut.

İlk olarak Ekim 2021’de Epic Games Store’da erken erişimde kullanıma sunulan Darkest Dungeons II, tam sürümünden önce sürekli olarak yeni özellikler ve güncellemeler ekledi. Kült-klasik 2016 oyununun devamı niteliğindeki Darkest Dungeon II, yaklaşan bir kıyameti iptal etme çabasıyla bir grup maceracıyı yönetme ve bir dizi yer altı mezarını keşfetme görevi veriyor. Buradaki en büyük fark, karanlıkta dehşetle karşılaşmanızın partinizin stres seviyeleri üzerinde kalıcı etkileri olduğundan, oyunun acımasız bir zorluk eğrisine sahip olmasıdır.

Geliştirici Red Hook Studios tarafından lanetlenmişlerin roguelike bir yolculuğu olarak tanımlanan Darkest Dungeons II, ilk oyunun tanıdık sıra tabanlı savaşını, orijinal formüle yeni bir dönüş getiren bir dizi yeni ince ayar ile birleştiriyor. demo içinŞu andan itibaren Steam Next Fest’in sona ereceği 13 Şubat’a kadar mevcut olan bu oyunda, kahramanlarınıza The Sprawl olarak bilinen çürüyen bir şehirde ve The Foetor’un harap olmuş tarım arazilerinde rehberlik edebileceksiniz.

Demodaki ilerleme tam sürüme taşınmayacak, ancak eksiksiz oyun daha fazla kahraman, bölge ve onları alt edecek seferler içerecek. Erken erişim sürümü şu anda 27 ABD dolarıdır.

Bir konsol versiyonu da geliştiriliyor, ancak Darkest Dungeons II’nin bu versiyonu için henüz somut bir çıkış tarihi yok. Darkest Dungeon II başladığında taktiksel bir avantaj arıyorsanız, Affinity’nin nasıl çalıştığı, Stress Resolve’un nasıl çalıştığı ve grubunuzla nasıl olumlu ilişkiler kuracağınızla ilgili kılavuzlarımıza göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1