Yakın zamanda duyurulan bir Wo Long Fallen Dynasty demosu, oyunculara Nioh geliştiricileri Team Ninja’nın yakında çıkacak olan Three Kingdoms karanlık fantezi oyunu hakkında heyecanlı, lansmandan bir hafta önce oyunu deneme şansı veriyor. Team Ninja ayrıca, Wo Long Fallen Dynasty çıkış tarihi geldiğinde yalnızca demodaki kayıtlı verilerinizin tam oyuna taşınacağını değil, aynı zamanda oynayarak bazı bonus donanımlar kazanabileceğinizi de onaylıyor.

Wo Long Fallen Dynasty kesinlikle Nioh 2’ye çok benziyor, ancak oyunla uygulamalı zamanımız kapıdan biraz daha yaklaşılabilir hissettirdi, kafanızı sarmak için daha az mekanik ve yıkıcı kaçışınızı kullanmaya odaklanın, ki bu neredeyse öyle hissettiriyor Sekiro’nun sapmaları, ancak daha az riskle. Bir düşmanın gelen darbesinden doğru bir şekilde kaçın ve momentumunu onlara karşı çevirerek onları yere indirebilir ve yıkıcı bir karşı saldırı başlatabilirsiniz.

Team Ninja bunu doğruladı Wo Long Fallen Dynasty demosu 24 Şubat’ta PlayStation ve Xbox konsollarının yanı sıra Steam ve Microsoft Store’da yayınlanacak. Demodan kaydettiğiniz verilerin son oyuna aktarılacağını ve demoyu tamamlamayı başaran oyuncuların 3 Mart’ta geldiğinde tam oyundaki ‘Crouching Dragon Helmet’ DLC’sini alacağını ekliyor.

Wo Long ilk günden itibaren PC Game Pass’teyken, Microsoft’un abonelik hizmetini seçmemeyi tercih eden ve oyunu Steam’den veya Microsoft mağazasından satın almayı düşünenleriniz artık oyuna önceden bir göz atmak ve görmek için bolca fırsata sahip olacak. ilk önce ellerinizde nasıl hissettirdiğini.

Halihazırda satılmış olsanız bile, muhtemelen demoyu denemeye değer – birkaç şık bonus teçhizat kazanma şansınız var ve tasarrufunuz yine de piyasaya sürüldüğünde devam edecek. Oyunda daha da ileriye gitmek istiyorsanız, tüm ince detayları öğrenmek için tam Wo Long Fallen Dynasty uygulamalı ön izlememize göz atın.

24 Şubat’a daha çok var, bu arada kalp atışlarınızı hızlandıran aksiyon için PC’deki en iyi Soulslike oyunlarına veya karakter oluşturmaya özel bir tutkunuz varsa en iyi RPG oyunlarına göz atın.oyun-2