Samsung Galaxy S23, bu haftadan bu yana resmi olarak tanıtıldı ve halihazırda çok sayıda ön sipariş teklifi var. Sparhandy’nin şimdi Güney Kore’den yeni amiral gemisi için bir teklifi var. o2 Free Boost L ile birlikte ayda sadece 29,99 Euro ödersiniz ve aynı zamanda tek seferlik cihaz fiyatından 200 Euro tasarruf edersiniz. Kulağa iyi geliyor? O halde bu oran kontrolünü kaçırmayın!

Yeni Samsung Galaxy serisi için ön siparişe genel bakışımızda pek çok teklifi ele almış olsak da, şu anda o kadar iyi olan bir teklif var ki, onu kendi makalesine ayırıyorum. 256 GB dahili hafızaya sahip standart model Samsung Galaxy S23’e yine uygun cep telefonu tarifesi ile 16 Şubat’a kadar çok uygun fiyata buradan sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S23, Güney Koreli şirketin en son amiral gemisi. Alışıldık şık tasarım ve arka taraftaki zaten iyi bilinen kamera kurulumu ile üretici, denenmiş ve test edilmiş olanlara güveniyor. Ancak çok şey oldu. İlk olarak selfie kamerası artık nezih bir 12 megapiksel ile fotoğraf çekebiliyor ve en büyük değişiklik işlemciyle ilgili. Çünkü S23 ile ülke farklılaşmasına veda eden Samsung, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2’yi küresel pazarda piyasaya sürüyor. Stefan, Samsung Galaxy S23’teki uygulamalı incelemesinde size tüm bunların neyle ilgili olduğunu anlatıyor.

Sparhandy’nin Samsung Galaxy S23 anlaşmasının buna değer olmasının nedeni budur.

En son Samsung cihazına ek olarak (genel bakış için), burada bir de tarife var. Tarifeler ve model söz konusu olduğunda Sparhandy ile seçim yapmakta zorlanacaksınız, ancak bu makalede bulacağınız bu teklif gerçekten bir şey. Çünkü ön sipariş bonusu sayesinde sadece 256 GB varyantı elde etmekle kalmaz, aynı zamanda cihaz fiyatından 200 Euro tasarruf edersiniz. Tarifenin kendisi, Teléfonica 5G ağında tam 40 GB veri hacmi ve maksimum 300 MBit/s bant genişliği ile o2 Free M Boost’tur. Tarife detayları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Samsung’a genel bakış

Karakteristik Samsung Galaxy S23 Anlaşması
tarife o2 FreeM Boost
veri hacmi 40GB
Bant genişliği maksimum 300 MBit/s
5G Evet
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 29,99 avro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 299,00 Euro 99,00 Euro
bağlantı ücreti 39,99 Euro
toplam tutar 858,75 Euro
Normal cihaz maliyetleri 949,00 Euro
Etkili aylık tasarruf ~ 3,76 avro
teklif etmek

Anlaşmayı neyin oluşturduğu şimdi burada açıklığa kavuşturulmalıdır. Çünkü Samsung Galaxy S23’ün mevcut birim fiyatına kıyasla ayda 3,76 Euro tasarruf edersiniz. 17 Şubat’tan itibaren burada sunulan cihaz için tekrar yükselecek olan güncel fiyat ile hesapladık. Ayrıca eski bir cihazı Sparhandy’ye gönderirseniz etkin maliyetleri tekrar düşürebilirsiniz.

O2’deki bir işlem nedeniyle normal tarife şu anda size 29,99 Euro’ya mal oluyor. Sonuç olarak, cep telefonu tarifesi için zaten bu fiyatı ödüyorsunuz ve bu da teklifi gerçekten heyecan verici kılıyor. Çünkü nasıl hesaplarsanız yapın, burada gerçekten tasarruf edebilirsiniz. Tarife ayrıca tam bir veri hacmi ve iyi bir bant genişliği ile kesinlikle tavsiye edilmeye değer.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Samsung Galaxy S23’ü zaten satın aldınız mı yoksa biraz daha beklemeyi mi tercih edersiniz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27