KOEI Tecmo, ikinci bir Wo Long Fallen Dynasty demosunun bu ayın sonlarında 24 Şubat’ta geleceğini duyurdu.

Haber şu adresten duyuruldu: oyunun resmi twitter hesabı birkaç saat önce. Önceki demodan farklı olarak, bu ikinci demo PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da da kullanıma sunulacak. PC ve son nesil konsol oyuncuları için kesinlikle hoş bir sürpriz.

KOEI Tecmo’ya göre, demodan kaydedilen veriler mevcut olduğunda son oyuna aktarılacaktır. Ayrıca demoyu tamamlayanlar tam sürümde “Crouching Dragon Helmet” DLC’sine sahip olacaklar.

Uygulamalı demo önizlememizde okunabileceği gibi, bu oyundan beklentilerimiz yüksek ve bu ikinci demoda hangi iyileştirmelerin yapıldığını görmek ilginç olacak. İşte önizlememizde yazdıklarımız:

Wo Long: Fallen Dynasty zorlu bir oyun olarak yola çıksa da Team Ninja, aksiyon oyunu uzmanı olmayan oyuncuların unvanlarından keyif almalarını sağlayacak bazı sistemler uyguladı. Oyuncular, demoda oldukça kolay bir şekilde bulunabilen Tiger Seals’ı kullanarak, onlara yardım etmesi için bir NPC müttefiki ve diğer insan oyuncuları çağırabilir. AI özellikle akıllı olmasa da, düşmanın dikkatini çekmek için iyi bir iş çıkarıyorlar, bu yüzden onları çağırma seçeneğine sahip olmak kesinlikle memnuniyetle karşılanıyor. Düşmanları görünmeden alt etmek, özellikle güçlü bir düşmanla kafa kafaya savaşmadan önce sayılarını azaltmak için uygun bir seçenektir. Wo Long: Fallen Dynasty’nin savaşı daha çok düellolara yönelik gibi görünüyor, bu nedenle aynı anda birden fazla düşmanla savaşmak çok ama çok zor olabilir.

Demonun birden fazla oynanışı beni Wo Long: Fallen Dynasty’de sattı, ancak birden fazla Sanat ve Büyü ile bile fazla oyuncu ifadesine izin vermeyen savaşın modernleştirilmesi gibi bazı oyun mekanikleri ve ana vurgu savuşturma, bazı oyuncuları uzaklaştırabilir. Ancak Team Ninja demo ile geri dönüşler toplarken son sürümde bazı şeylerin değişmesini bekliyorum ama işler bu kadar değişmese de Wo Long: Fallen Dynasty’nin en iyi aksiyon oyunları arasında yer alacağından şüphem yok. daha geniş bir çekiciliği olmamasına rağmen 2023’te geliyor.

Wo Long Fallen Dynasty, 2023’ün başlarında PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One’da çıkıyor. Oyun, lansman gününde Xbox Game Pass aracılığıyla da satışa sunulacak.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17