En iyi Skyrim modları hakkında yazmayı asla bırakmayacağım. Her gün birileri gerçekten özel bir mod yaratıyor, ister Tamriel’in irfanına uygun olsun, ister fantastik bir RPG oyunu için o kadar gülünç ki dikkatimi çekmeden edemem. Bu sefer ikincisi, gerçek olalım, dahi bir mod yapımcısı Skyrim’in soğuk sakinlerini iskeletler tarafından işletilen bir pizzacıyla tanıştırdı.

hrodeberht tarafından yüklenen “Necro Pizzeria”, açıkçası, dilimlenmiş ekmekten bu yana Skyrim’in başına gelen en harika şey. “Tam bir iskelet ekibi” tarafından yönetilen Necro Pizzeria, Tamriel’de Pizzacı’nın yanında pizza yiyip pişirmenize izin verir.

Henüz anlamadıysanız, Necro Pizzeria büyücülük tarafından desteklenen bir pizzacıdır, yani bir büyücü güçlerini tüm işi ölümsüz iskeletlere yaptırmak için kullanır. En azından yine de ucuz, değil mi?

Bu Skyrim modu, “pizza pişiren iskeletler”, “bıyıklı iskeletler” ve tamamen dürüst olmam gerekirse daha fazla soru sormaktan çekindiğim Bone Daddy adlı biri gibi özelliklere sahiptir.

Bu Skyrim modu tarafından sağlanan sınırlı menü, işleyen gerçek bir pizzacının yanı sıra pizza Nordica, pizza Imperiale ve pizza Sheogorath’ı içerir. Mod aynı zamanda hrodeberht’ten bir Skyrim pizza dağıtım hizmeti modunun devamı niteliğindedir, yani artık tabiri caizse sosisin nasıl yapıldığını gerçekten görebilirsiniz.

Tamamen seslendirilen karakterlere sahip bir Skyrim modu, Skyrim’de Oblivion’un tamamını inşa etme çabası ya da sadece farelere küfrettirmek olsun, Elder Scrolls oyunlarının sahip olduğu yaratıcılık ve çaba modları beni sürekli şaşırtıyor ve her biri daha da artıyor. sondan daha önemlidir.

Evet, büyücülükle güçlendirilmiş bir pizzacıya sahip bir Skyrim modu indirilmesi gereken bir şeydir, neden sordunuz? Skyrim Necro Pizzeria modunu bulabilirsiniz. Buradave ilk pizza dağıtım hizmeti modu Burada ilave olarak. Uyumlu modlar ve kurulum kılavuzu için talimatları kontrol ettiğinizden emin olun.

Daha fazla fantastik oyun iyiliği istiyorsanız, Tamriel’in en yeni bölgesinin soğuk havasından uzaklaşmak istiyorsanız, incelemeniz için Skyrim gibi en iyi oyunların bir listesine sahibiz.oyun-2