Orta düzey Chromebook 2, kesinlikle alabileceğiniz en güçlü Chromebook değil – 10. Nesil Intel Core i3-10110U işlemciyi suçlayın – ancak, özellikle makinenin 8 GB RAM’i ile günlük iş kullanımı ve çoklu görevler için yeterli olmalıdır. Dahası, makul pil ömrü (orijinal 2020 modeliyle karşılaştırıldığında) ve Samsung’un kuantum nokta teknolojisini kullanan muhteşem bir QLED panel sunarak ne izlerseniz izleyin daha iyi kontrast ve daha doğru renkler sunar. İncelememizi okuyun.

Hibrit elektrikli süpürge / paspas robotu, en iyi robovac seçimimiz olan Roomba j7 gibi yapay zeka engellerinden kaçınma özelliğine sahip değildir, ancak hem parke zeminleri hem de halıları temizlemede etkilidir. Ayrıca, başta Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri olmak üzere tüm önemli sesli asistanlar için destek sunar ve halıyı algıladığında paspası kaldıran, halıyı ıslatıp halıyı ıslatmanızı önleyen kullanışlı bir “VibraRise” özelliğiyle birlikte gelir. tam tersini yapmaya çalışırken ortalığı karıştır. Roborock S7 Plus incelememizi okuyun.

Apple’ın ikinci nesil HomePod’u geldi ve yeni modelde yakın zamanda indirim görme ihtimalimiz olmasa da, şık muadili hakkında söylenecek çok şey var. Ana SayfaPod Mini. Kompakt, Siri donanımlı akıllı hoparlör — şu anda Verizon’da nadir görülen 15 dolarlık bir indirim görmek — parlak sarıdan canlı turuncuya kadar her odaya renk katabilecek bir renk yelpazesine sahiptir.

Mini, daha büyük, daha pahalı modelle ilişkilendirilen sesi çıkarmayacak, ancak aynı akıllı ev özelliklerini sunarak hem HomeKit hem de Matter uyumlu aksesuarlar için bir merkez görevi görmesini sağlıyor. Ayrıca boyutuna göre kulağa şaşırtıcı derecede iyi geliyor, bu nedenle yeni sıcaklık ve nem algılama hileleri sizi heyecanlandırmıyorsa, en azından podcast’ler için Britpop kadar uygun, dengeli bir hoparlör alacağınızdan emin olabilirsiniz. İncelememizi okuyun.genel-2