The Flash'ta Nora West-Allen rolünde Jessica Parker Kennedy.

resim: CW

CW’ler Flaş gösteri uzun süredir devam ediyor sekiz mevsim şimdi, onunla dokuzuncu ve son sezon sadece birkaç gün içinde vurur. Biteceğini bilen şovların son sezonları için oldukça tipik olan şeyde, CW geri getiriyor kadar çok oyuncu şovun tarihinden yönetebildiği kadarıyla ve kısa süre önce topluluğa başka bir üçlü duyurdu.

Entertainment Weekly tarafından açıklandığı üzere dizinin son sezonunda Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen/XS), Rick Cosnett (Eddie Thawne) ve Matt Letscher (Eobard Thawne/Reverse-Flash) rol alacak. Doğru, bu tamamen şaşırtıcı değil: üç karakter de önceki bölümde konuk yıldızlardı. Flaş bir veya daha fazla bölüm için sezon ve Letscher ayrıca Thawne olarak ortaya çıktı. yedinci (ve son) sezon ile ilgili yarının efsaneleri geçen sene. O dizide karakteri öldürüldü, ama hey, kesin olarak ölü görünmesine rağmen ölümü aldatmayı başaran biri değilse, Eobard Thawne kimdir?

EW’ye konuşan showrunner Eric Wallace, üç oyuncuyu da geçen sezon için geri almanın her zaman planlar arasında olduğundan bahsetti. Thawne’ın görünüşünün bir süredir planlanan “çok özel” olduğundan ve “vahşi ve acı tatlı bir bölüm” olacağından bahsetti. Wallace, Kennedy’nin Nora olarak geri dönüşü için benzer bir alay verdi ve “İzleyicinin daha önce hiç görmediği bir şekilde inanılmaz Nora West-Allen tasvirini daha da yükseklere taşıdığını” söyledi.

Yazma sırasında, geri dönen diğer konuk yıldızlar Flash’ın dokuz yıllık tarih dahil Ok mezunlar Stephen Amell ve David Ramsey, eski Kid Flash Keiynan Lonsdale ve John Wesley Shipp. Nicole Maines ve Javicia Leslie kendi karakterleri Dreamer ve Batwoman olarak geri döneceklerinden, son sezon aynı zamanda daha büyük Arrowverse’ten bazı oyuncular kazanıyor. Bununla birlikte, Leslie’nin kimliği şu anda gizli olan başka bir karakteri oynadığı da söyleniyor.

Flaş The CW’deki son sezonuna 8 Şubat’tan itibaren başlayacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7