Elden Ring, FromSoft’un devasa bir açık dünya oyunu olduğu için, oynama süresi doğal olarak diğer oyunlarından daha uzun. Oyun tarzınıza bağlı olarak, ya ana hikayeyi bitirmek ya da o tatlı %100 tamamlamaya gitmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle bu kılavuz size Elden Ring’i ne kadar süre yeneceğinizi gösterecek.

Sadece ana hikayeyi bitirmek isterseniz oyun yaklaşık 52 saat sürecek. Ancak oyunun sunduğu her şeyi bulmak istiyorsanız yaklaşık 140 saatlik bir oyun süresi bekleyebilirsiniz.

Ana hikaye

Oyunun ana hikayesi, sona ulaşmak için gerekli olan tüm ana patron dövüşlerinden oluşuyor. Oyuncular yenmek zorunda kalacak 13 ana patron oyunu bitirmek için. Büyük haritanın her yerinde bulundukları için onlara ulaşmak zaman alacak.

Ayrıca, bulmacaları çözmeniz, güçlü düşmanları yenmeniz veya güvenilir atınız Torrent ile seyahat etmeniz gerektiğinden daha yeni alanlara ulaşmak zaman alır. İster yeni bir oyuncu olun ister bir Souls gazisi olun, kesinlikle birkaç patron dövüşüne takılıp kalacaksınız.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, 13 ana patronun hepsini yenmek ve sona ulaşmak ortalığı kaplayabilir. 52 saat. Bu süre hemen hemen her oyuncu için değişiklik gösterebilse de normal bir oyun stili için ortalama sürelerdir.

%100 Tamamlanma

Malenia tanıtımı

Şimdi, benim gibiyseniz ve FromSoft oyunlarında her şeyi keşfetmeyi seviyorsanız, bunu yapmak için çok zamana ihtiyacınız olacak. Ana patronların dışında oyunda düzinelerce zindan ve savaşabileceğiniz isteğe bağlı patronlar bulunur.

Oyundaki çeşitli NPC’ler için yan görevleri tamamlamanın yanı sıra tüm bunları yapmak istiyorsanız, yaklaşık bir oyun süresi bekleyebilirsiniz. 140 saat. Yine, bu her oyuncu için değişecektir, ancak bu sefer aklınızda bulundurun.

Elden Ring’de 238 patron dövüşü ve keşfedebileceğiniz devasa alanlar var. Ayrıca, yol boyunca keşfedebileceğiniz tonlarca silah, büyü ve diğer yararlı öğeler var. Bu nedenle, Lands Between’ı keşfetmek için çok zaman harcamaya hazır olun.

Sarma

Elden Ring’i ne kadar süre yeneceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Oyun her yere götürür 52 saatten 140 saate hangi oyun stilini aradığınıza bağlı olarak. Ayrıca, oyunu herkes aynı şekilde oynamadığından ve bazı oyuncular belirli dövüşlerde daha fazla öleceğinden, süre her oyuncu için biraz değişebilir.

Elden Ring’in uzunluğunun mükemmel olduğunu düşünüyor musunuz? Sizce en iyi oyun süresine sahip FromSoft oyunu hangisi? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin!oyun-5