Disney Dreamlight Valley’de her şeyi inşa etmek, çok çeşitli ahşap türleri de dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeleri toplamak anlamına gelir. Dark Wood, muhtemelen oyundaki farklı türler arasında en nadir olanıdır, yalnızca tek bir biyomda ortaya çıkar ve kilidini açmak için birkaç saat oynamanız gerekebilir. Aşağıda bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız.

Disney Dreamlight Valley’de Dark Wood nereden alınır

Dark Wood yalnızca, yolu tıkayan gece dikenlerini kaldırmak için gereken yüksek Dreamlight maliyeti nedeniyle çoğu oyuncunun kilidini açtığı son biyom olması muhtemel olan Forgotten Lands’te ortaya çıkar. Erişim elde etmek için 15.000 Dreamlight’ı bir araya getirdiğinizde, Dark Wood’u bulmakta sorun yaşamazsınız.

Dark Wood yalnızca Unutulmuş Topraklarda ortaya çıkar.

Unutulmuş Topraklarda birden fazla ağaç türü ortaya çıkar, bu nedenle etrafta çok fazla Karanlık Orman görmüyorsanız, başka türler almanız ve yeni oluşumlar için beklemeniz gerekebilir. Hala yeterince Karanlık Odun almakta zorlanıyorsanız, oraya düşen odun miktarını artırmak için Unutulmuş Topraklar’a daha fazla ağaç dikmeyi deneyin.

Dreamlight Valley hakkında daha fazla bilgi için kapsamlı kılavuz merkezimize göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1