Austin Butler, 28 Ocak 2023'te Beverly Hills, California'da düzenlenen

Austin Butler, 28 Ocak 2023’te Beverly Hills, California’da düzenlenen “AARP The Magazine’s” Yetişkinler için 21. Yıllık Filmler Ödüllerine katılıyor.
Fotoğraf: Amy Susman (Getty Resimleri)

Austin Butler—önceden en çok MTV’ler Shannara Günlükleri— bir performansa dönüştü Elvis bu ona birinci sınıf bir ün ve Oscar adaylığı getirdi. Bir sonraki projesiDenis Villeneuve’ün Dune: İkinci Bölümbenzer şekilde yüksek profilli ve oyunculuk yeteneklerinin bir başka yönünü daha sergileyecek gibi görünüyor.

“Davranışıyla ilgili her şey ürkütücü” uşak Dune: İkinci Bölüm ortak yıldız, Kabini çalDave Bautista’dan, Variety’ye söyledi. Butler, daha önce Sting tarafından David Lynch’in 1984’ünde beyazperdeye aktarılan ve Frank Herbert’in kitabından bir karakter olan Feyd-Rautha Harkonnen’i canlandıracak. Kumdan tepe. Ve Butler’ın ısrarcı Elvis aksanı – karakterin çok önemli bir yönü olduğundan, çok fazla araştırma ve uygulama– konusu olmuştur çok spekülasyon ve eğlence gibi ödül turlarını yaptı, işte Bautista, Feyd-Rautha’nın Güneyli aksanıyla konuşmayacağını garanti etmek ve aynı zamanda aktör arkadaşının kendini dönüştürme yeteneğini övmek için: “Bu adamın kim olduğunu bilmiyorum ama Austin Butler değil. Elvis değil. Sesi başka, bakışı başka.”

sadece görebileceğiz Nasıl farklı zaman Dune: İkinci Bölüm 3 Kasım’da sinemalarda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7