Yakında çıkacak olan The Sims 4 genişleme paketi Growing Together, çok sayıda aile etkileşimi, dönüm noktası adı verilen yeni sistemler ve sosyal uyumluluk ile bebek Sim’leri ekliyor.

Bir temel oyun güncellemesinde tüm oyuncular için bebekler geleceğinden korkmayın. Çok çeşitli giysilere, saç stillerine, aksesuarlara, tuhaflıklara ve özel etkileşimlere sahip olacaklar. Alt değiştirme istasyonu veya oyun halısı gibi bebek odaklı mobilyalar satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Yetişkin sim’ler ayrıca bebek çocuklarını özel bir sırt çantasında dünyanın her yerine taşıyabilir.

Şimdi oynuyor: Sims’in Arkasında: RENE Projesi! Bebekler ve Daha Fazlası!

Çeşitli yeni etkileşimler de eklendi. Yaşlılar artık torunları da dahil olmak üzere çocuklarla yeni yollarla etkileşim kurabilir. Tıpkı bebekler gibi yeni yürümeye başlayan çocuklar da Picky Eater veya Early Riser gibi yeni tuhaflıklar alıyor. Çocukların dört yeni özlemi var: Pijama Partisi Hayvanı, Zihin ve Beden, Oyun Zamanı Kaptanı ve Yaratıcı Deha.

Sim’lerin artık sosyal uyumluluğu da var, bu yalnızca iki sim’in geçinip geçinmeyeceğini değil, aynı zamanda nasıl anlaştıklarını (ya da anlaşamadıklarını) da yansıtıyor. Sim’ler birlikte rekabet edebilir veya örneğin şakacı olabilir. Başka bir yeni sistem olan Kilometre Taşları, sim’lerinizin büyümesini ve yaşam deneyimlerini işaretlemenin bir yoludur. Bazı dönüm noktaları, Orta Yaş Krizi gibi belirli yaşam evreleriyle ilişkilendirilir. Diğerleri, kariyer engeli gibi belirli yaşam olaylarıyla ilişkilendirilir. Her bebeğin ayrıca, Bebek yaşam evresi için bir kılavuz sağlayan bir dizi dönüm noktası vardır.

Growing Together, Bayfront kasabası San Sequoia’yı tanıtıyor. Üç mahallesi vardır: Anchorpoint Wharf, Gilbert Gardens ve Hopewell Hills. Kasabada bir şehir parkı, bir iskele ve birçok zanaatkar tarzı ev vardır. İlk Behind The Sims videosunda alay edilen Michaelson ailesi, kasabanın sakinleri arasında olacak.

Growing Together genişletmesi 16 Mart 2023’te çıkıyor. PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S’de mevcut olacak. Daha fazla ayrıntıyı şu adresten öğrenebilirsiniz: Sims web sitesi. Genişletme paketini 2 Şubat’tan 27 Nisan’a kadar satın alırsanız, salıncak seti ve yürümeye başlayan çocuk taşıyıcı gibi bazı ekstra özelliklere sahip olursunuz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1