Jake Gyllenhaal’ın yönetmen Guy Ritchie’nin yeni filminin ilk fragmanında halletmesi gereken yarım kalmış bir işi var. Antlaşma.

21 Nisan’da vizyona giren MGM askeri gerilim filminde Gyllenhaal, Afganistan’da bir tur sırasında tercümanı tarafından kurtarılan Çavuş John Kinley’i canlandırıyor ve Dar Salim oynuyor. Görüntüler, Kinley’nin Ahmed’i kurtarmak için kendini yeniden tehlikeye atıp atmayacağı konusunda boğuştuğunu gösteriyor.

Gyllenhaal’ın karakteri karavanda kasvetli bir şekilde, “Beni o dağlardan geçirmesi yetmediyse, şimdi bir yerlerde bir delikte saklanıyor,” diyor. “O delikte olmalıyım.”

Daha sonra ekliyor: “Ahmed ve ailesinin başı dertte. Onu kendim çıkarmak zorunda kalacağım.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Alexander Ludwig, Antony Starr, Jason Wong, Bobby Schofield, Sean Sagar, Sina Parvaneh, Emily Beecham, Cyrus Khodaveisi ve Christian Ochoa yer alıyor.

Başlangıçta başlıklı Çevirmen, Ritchie senaryoyu Ivan Atkinson ve Marn Davies ile birlikte yazdı. Ritchie, Atkinson, John Friedberg ve Josh Berger ile birlikte yapımcılığını üstleniyor.

Gyllenhaal, geçtiğimiz günlerde Michael Bay’in dizisinde görüldü. Ambulans ve Don Hall’un Disney animasyon filminde bir rolü seslendirdi. Garip dünya, ikisi de geçen yıl yayınlandı. Daha önce de dahil olmak üzere filmlerde askeri temaları ele aldı. Jarhead (2005) ve Kaynak kodu (2011).

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Hollywood MuhabiriRitchie 1998’deki ilk uzun metrajlı uzun metrajlı filmi hakkında düşündü, Kilit, Dipçik ve İki Sigara Fıçısı, ilk piyasaya sürüldüğünde bir sıçrama yaptıktan ve gelecekteki kariyer başarısını belirlemeye yardımcı olduktan sonra 25. yıl dönümüne yaklaşıyor. “Gözünü kırpıyorsun ve sanki hiçbir şey olmamış gibi,” dedi. “Sadece iki taş daha ağırsın ve biraz daha zenginsin.”sinema-2