Geçtiğimiz birkaç yılda sayısız oyun, Left 4 Dead’in ve onun bağımlılık yapan co-op aksiyonunun halefi olma yolunda ilerliyor. Ne yazık ki, bu girişimlerin çoğu başarısız oldu. Birçok kişi, orijinal Left 4 Dead yaratıcıları Turtle Rock Studios tarafından geliştirildiği için 2021’deki Back 4 Blood’a ortalamanın üzerinde bir başarı şansı verdi, ancak görünen o ki, bunun bir sonraki harika co-op canlı hizmet hiti olacağını umuyor, boşa çıktı.

Turtle Rock bugün duyurdu Back 4 Blood artık yeni içerik almayacak odağı bir sonraki oyunlarına kaydırmayı planlarken. Back 4 Blood çalışmaya devam edecek ve Game Pass ile PS Plus üzerinden erişilebilir olmaya devam edecek, ancak daha fazlasını umut edenlerin şansı kalmadı.

“2022 bizim için ne muhteşem bir yıldı. Öncelikle, Back 4 Blood’ı bugünkü haline getirdiğiniz için hepinize teşekkür etmek istedik. Üç genişletme paketiyle – Tunnels of Terror, Children of the Worm ve River of Blood – birlikte Fort Hope duvarlarının ötesinde fantastik bir maceraya atıldık. Ridden’a karşı savaşımızın bu aşaması artık sona eriyor.

Turtle Rock Studios, AAA oyunlar yapan bir stüdyo için aslında oldukça küçük. Biz başka bir oyun başlatırken Back 4 Blood içeriği üzerinde çalışmaya devam edecek kadar insanımız yok – evet, başka bir oyun! Bu göz önüne alındığında, başımızı eğip laboratuvara geri dönme ve bir sonraki büyük şey üzerinde çalışma zamanı. Kısa vadede biraz daha sessiz olsak da, her zamankinden daha büyük, daha cesur ve daha iyi Geri döneceğimize söz veriyoruz!

Back 4 Blood; PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5’te oynanabilir. Wccftech’in oyunla ilgili olumlu incelemesine buradan göz atabilirsiniz.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17