Apple, orijinal AirPods Max’i Aralık 2020’de 549 $ karşılığında piyasaya sürdü. Üst düzey kulaklıklar o zamandan beri güncellenmedi ve şirketin ikinci nesli piyasaya sürmeden önce tatlı zamanını alması bekleniyor. Tanınmış bir analist, Apple’ın yeni AirPods Max 2’yi potansiyel olarak 2024’ün ikinci yarısında veya 2025’in başlarında piyasaya süreceğini öne sürdü. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, AirPods Max 2’yi en erken gelecek yılın sonlarına kadar piyasaya sürmeyecek

Ming-Chi Kuo bir yazıda bahseder. tweet dizisi Apple’ın “bir sonraki önemli akustik ürün yenileme zamanı” 2024 veya 2025’te gerçekleşecek. Analist, Apple’ın bu zaman diliminde kullanıcılar için mağazada üç ürünü olduğundan bahsediyor: HomePod mini 2, AirPods Max 2 ve bütçe varyantı AirPod’lar. Kesin olmak gerekirse Kuo, Apple’ın ürünleri 2024’ün sonlarında veya 2025’in başlarında piyasaya sürebileceğini belirtiyor.

Analist yalnızca zaman çerçevesinden bahsetti ve karışımın bir parçası olacak gelecek özellikler hakkında hiçbir şey söylemedi. Ne beklemeniz gerektiğine gelince, Apple muhtemelen mevcut AirPods Max’te bulacağınız gibi Lightning bağlantı noktası yerine bir USB-C bağlantı noktası ekleyebilir. Ek olarak, Apple daha uzun pil ömrü, yeni renkler ve gelişmiş ses kalitesi ve Find My özellikleri için yükseltilmiş dahili özellikler sunabilir.

Apple’ın 2020 AirPods Max’i

Bütçe AirPods’a gelince, Kuo daha önce Apple’ın 99 dolarlık bir fiyat etiketi hedeflediğinden bahsetmişti. Şu anda, şu anda satın alabileceğiniz en ucuz AirPod’lar 129 dolardır. Üçüncü nesil AirPod’lar 169 ABD Doları karşılığında satın alınabilir. Apple kısa süre önce çeşitli yeni eklemeler ve küçük tasarım değişiklikleriyle ikinci nesil tam boyutlu HomePod’u piyasaya sürdü. Akıllı hoparlör, mükemmel ses kalitesi ve gelişmiş akıllı ev özelliklerini masaya getirdiğini belirten eleştirmenler tarafından iyi karşılandı.

Sektör tarafından daha fazla bilgi paylaşılır paylaşılmaz, Apple AirPods Max 2 hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız. Apple’ın AirPods Max’in tasarımını değiştirmesi gerektiğini düşünüyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin,

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17