Yıllık Anime Ay İndirimi şimdi Xbox’ta yayında ve size tonlarca JRPG ve animeden ilham alan aksiyon oyunlarını yılın en düşük fiyatlarından bazılarında kazanma şansı veriyor. Oyunlar, indirimin büyük bir bölümünü oluşturur, ancak bazılarını bulabilirsiniz. harika anime şovları ve filmleri kapmak için de. Satışta yer alan oyunların birçoğunun gerçek bir anime ile doğrudan bağları yerine anime havasına sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Devil May Cry 5’i oynamadıysanız, şimdi onu almanın tam zamanı. bu Şeytan Ağlayabilir 5 Özel Sürüm %50 indirim görüyor ve size temel oyunu (ve bir sürü dijital ürünü) sadece 20$’a veriyor. Gösterişli aksiyon oyunu, yalnızca ana hikayede ilerledikçe daha da heyecanlı hale gelen çılgın bir dövüş sistemi sayesinde piyasaya sürüldüğünde övgü dolu eleştiriler aldı. Biraz daha ucuz bir şey mi arıyorsunuz? Almayı düşünün Şeytan Ağlayabilir 4 Özel Sürüm 25 dolardan 7 dolara.

Bir avuç Dragon Ball oyunu da şu anda indirimde, ancak en büyük indirim Dragon Ball FighterZ: Nihai Sürüm. aşağı 110 dolardan sadece 16 dolaraDövüş oyununun bu versiyonu, FighterZ Pass (8 yeni karakter), animeden 11 şarkı ve yeni yorumcu ses paketi ile geliyor. Bu, tüm indirimdeki en keskin fiyat indirimlerinden biridir – bu nedenle, serinin veya dövüş türünün hayranıysanız kesinlikle daha yakından bakın.

Oyunlar, satışın ana cazibe merkezi olsa da, bir dizi harika anime şovu ve filmi de kapmak için hazır. Bu listenin sonunda birkaç tanesini vurguladık – ancak kontrol ettiğinizden emin olun. tam katalog, 2023’ün en popüler şovlarından bazıları tasarrufa dahil olduğu için.

Xbox Store’daki en iyi fırsatlar

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1