Blizzard, MMORPG World of Warcraft’a Trading Post adlı yeni bir mağaza ekledi. Oyuncular Trading Post ile yeni binekler, evcil hayvanlar ve teçhizat kazanabilirler.

Trading Post, Trader’s Tders adlı kendi para birimine sahip olacak ve bunu iki farklı şekilde kazanabilecekler. Birincisi, sadece oyuna giriş yapmaktır. Oyunculara her ay 500 ihale verilecektir. Diğer yol ise, her ayın başında sıfırlanan ve tamamlandıktan sonra oyuncuları ek 500 teklifle ödüllendiren Gezgin Günlüğü Görevini tamamlamaktır.

Ticaret Karakolu’nun konumu, oyuncuların hangi hizipten yana olduğuna bağlı olarak da değişecektir. Alliance oyuncularının tüccarlarla buluşmak için Stormwind’deki Mage District’e gitmesi gerekecek ve Horde oyuncularının Orgrimmar’daki Grommash Hold’a gitmesi gerekecek.

Ticaret Karakolu envanteri her ay dönüşümlü olarak değişir, ancak binekler gibi bazı daha pahalı öğeler mağazada üç aya kadar kalabilir. Diğer oyun içi mağazalara benzer şekilde, öğe gittiğinde sonsuza kadar sürmeyecek ve eninde sonunda geri dönecektir.

Trading Post özelliği yeni piyasaya sürülmesine rağmen, bazı geri tepmeler almaya başladı. Daha önce bildirildiği gibi, bazı hayranlar belirli öğelerin kilidini açmak için tam bir yıl oynamaları gerekeceğini fark ettiler. Şimdiye kadar Blizzard, olumsuz geri bildirimlere henüz yanıt vermedi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1