Marvel’in Wolverine’i, oyunun M derecesini hedefleyeceğini iddia eden yeni bir rapora göre ikonik mutantın kanunsuz bir versiyonu olmayacak.

Göre Dev Bomba Jeff Grubb, geliştirici Insomniac Games, Hugh Jackman’ın oynadığı büyük ekran enkarnasyonundan boşanmış karakterin benzersiz bir yorumu olacağı bildirilen Wolverine yorumuyla bir “hard-R” hedefliyor. Gubb, “Fox filmlerini çağrıştıran herhangi bir bağlantıya veya herhangi bir şeye sahip olmaktan kaçınacaklar, kendi başına durmasını istiyorlar,” dedi. “Ayarını düzeltmeye çalışıyordum ve X-Men’e katılmadan önce başlayacağını duydum, bu da bir Wolverine oyunu için mantıklı.”

Şimdi oynuyor: Marvel’in Wolverine | PlayStation Vitrini 2021

Çıkış tarihine gelince Grubb, oyunun Marvel’s Spider-Man 2’nin 2023’te planlanan çıkışından sadece bir yıl sonra “2024 Sonbaharında” çıkabileceğini iddia ediyor, ancak 2025’e kayabileceğini not etti. Grubb, God of War Ragnarok’un yarı açık dünya tasarımının oyunun gidişatına ilham kaynağı olduğunu belirterek, Insomniac’ın Spider-Man maceralarıyla aynı damarda bir açık dünya oyunu olmayacak.

Wolverine oyunu ilk olarak Eylül 2021 PlayStation Showcase etkinliği sırasında ortaya çıktı ve o zamanlar çok erken geliştirme aşamasında olduğu söylendi. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in kreatif liderleri Brian Horton ve Cameron Christian bu bağımsız oyunu yönetiyor ve Grubb, duygusal anlatının ve son teknoloji oynanışın “gerçekten özel” bir şey yaratmak için şekillendiğini ekledi.

Bu, bir Wolverine oyununun biraz kan dökmekten korkmadığı ilk sefer olmayacak, en dikkate değer örnek, Raven Software’in 2009’daki X-Men: Origins: Wolverine ile bağlantısı. Bu oyun, aşırı kan ve parçalamanın yanı sıra Logan’ın vücuduna verilebilecek korkunç seviyelerde hasar içeriyordu. PlayStation’a özel olgun oyunlar söz konusu olduğunda, God of War oyunları bir emsal teşkil etti çünkü tüm oyunlar şiddet içerikli M dereceleri aldı.

Diğer Wolverine haberlerinde Hugh Jackman, bir kez daha Ryan Reynolds’un ağzı bozuk paralı askerinin karşısında ölümcül mutantı oynayacağı için Deadpool 3 için dövüş formuna geri dönmek için eğitim almakla meşgul.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1