Shadow Warrior 3: Definitive Edition, 16 Şubat’ta PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de ilk kez sahneye çıkacak. Kanlı FPS daha önce PC, PS4 ve Xbox One’da neredeyse bir yıl önce piyasaya sürüldü.

Mevcut sahipler için ücretsiz bir yükseltme olan Shadow Warrior 3’ün bu güncellenmiş sürümü, bir dizi yeni şeyi içerecek: Hayatta Kalma modu, arenalar ve silah görünümleri. Bu sürüm ayrıca bir New Game Plus modu, zorlu zorluk ve iki görsel seçenek (saniyede 60 kare performans veya 4K görsel) sunacak.

Shadow Warrior 3 ilk olarak 1 Mart 2022’de yayınlandı. Bu kez dizinin kahramanı Lo Wang, eski düşmanı eski milyarder Orochi Zilla ile iş birliği yapıyor. Dünyayı, Wang’ın yanlışlıkla başlatmış olabileceği iblislerle dolu bir kıyametten kurtarmaları gerekiyor.

Shadow Warrior 3’ün geliştiricisi Polonyalı stüdyo Flying Wild Hog ve oyunu Devolver Digital yayınlıyor. Flying Wild Hog, FPS serisindeki önceki iki oyunun arkasında da yer aldı. Ancak seri aslında 1997’de geliştirici 3D Realms ile başladı. THQ Nordic’in ana şirketi Embracer Group, Flying Wild Hog’u 2020’de diğer 12 stüdyoyla birlikte satın aldı.

GameSpot kardeş sitesi Metacritic’te Shadow Warrior 3 var 59 eleştirmen incelemesinden 71 puanla.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1