bir bulutun üzerinde oturan süpermen

Neye gülüyorsun Süpermen?
resim: DC Çizgi Romanları

Özellikle DC Comics’i seviyorsanız, süper kahraman filmlerinin hayranları için heyecan verici bir hafta oldu. Bu hafta, James Gunn ve Peter Safranbirlikte Warner Bros.’ta DC Studios’u yöneten, 8-10 yıllık planlarının başlangıcını açıkladı getirmek DC kahramanları gibi Batman, Superman ve Wonder Woman, çizgi roman kültürünün zirvesindeki hak ettikleri yere geri dönüyor.

Ancak bu plan – daha büyük, bağlantılı bir evrende birinci bölümün ilk bölümünü oluşturan beşi HBO Max’te ve beşi sinemalarda olmak üzere 10 proje – bir süre başlamayacak. ilk film Süpermen: Miras, Temmuz 2025’e kadar piyasaya sürülmesi planlanmadı. Bu çok uzun bir yol. Bu arada, bu mülklere olan susuzluğun ve heyecanın bir kısmını gidermeye yardımcı olmak için, Gunn Twitter’a gitti hayranlarına kendisinin ve ekibinin Superman, Batman, Supergirl ve Swamp Thing için geliştirmekte olduğu filmlerin yanı sıra Wildstorm’un ekibi Authority’nin beyaz perdedeki ilk filmi için ilham veren belirli çizgi roman çalışmaları hakkında bir fikir vermek.

Gunn bunlara bağlantı vermedi ama bu yüzden buradayız.

Birincisi, orada görülmemekle birlikte bahsedilen, Supergirl: Yarının Kadını Tom King tarafından. O linkten alabilirsin. Sonra var All-Star Süpermen: Deluxe Sürüm o linkten alabilirsin Grand Morrison’dan Batman Çok Amaçlı Cilt 1 bu bağlantıda mevcut ve Mutlak Bataklık Şeyi Alan Moore tarafından, orada mevcuttur.

Ne yazık ki, Otorite Omnibus Gunn’ın attığı tweet’in baskısı yok ama içindeki hikayeler başka baskılarda mevcut. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ve yine, Gunn’ın tweet’inin diğer kısmını dikkate almak önemlidir. Bu karakterler, yazarlar ve sanatçılarla yapılan bu çalışmalar “his”, “görünüş” ve “ton” açısından DCU’ya ilham verirken, tam olarak hikayelerin sinemalara getirilmesini beklemeyin. Bunlar sadece “mihenk taşları”dır.

Yepyeni DC Universe listesi hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın. Gunn ve Safran’dan vizyonları hakkında daha fazlasını okumak için, buraya tıklayın.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7