Çıkışının eşiğinde Star Wars Jedi: Survivor ertelendi. Star Wars Jedi: Fallen Order’ın merakla beklenen devam oyunu Mart ayında çıkacaktı ancak EA, oyunun 6 hafta ertelendiğini belirtti. Duyuru sadece birkaç dakika önce Twitter üzerinden geldi. Ne yazık ki, serinin hayranları oyunu ele geçirmek için biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

Star Wars Jedi: Survivor 6 Hafta Gecikmeli

Oyunun 17 Mart 2023’te çıkması planlanıyordu ancak EA, oyunun artık 28 Nisan 2023’te çıkacağını güncelledi. Resmi açıklamaya göre, başlıkla ilgili önemli bir sorun yok. Geliştirme tamamlandı, geriye kalan tek şey belirli hataları ortadan kaldırmak ve kararlılığı artırmak.

Gecikme biraz hayal kırıklığı yaratsa da, uzun bir bekleyiş değil. Ve görünüşe göre hayranlar da bu konuda oldukça iyi. En iyi örneği Callisto Protokolü olan bazı yeni oyunlar piyasaya sürüldüğünde ciddi performans sorunları yaşadı. Respawn’ın zaman ayırıp oyunun en iyi sürümünü lansman sırasında piyasaya sürmek istemesi anlaşılabilir bir durumdur.

EA’nın ayrıca kötü bir optimizasyon geçmişi ve lansman sırasında cilalanmamış oyunları vardır (Battlefield 2042). Ve ilk oyunun ne kadar iyi ve iyi karşılandığından dolayı, gösterişli bir oyun başlatmak gerekiyor. Devam filminin, özellikle şimdi son dakika gecikmesinden sonra, selefinin kalitesini yakalayabileceğini gerçekten umuyoruz.

ne düşünüyorsun Yıldız Savaşları Jedi: Survivor erteleniyor mu? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.oyun-5