The Sims 4’ün en son güncellemesi, simleriniz için yeni tıbbi giyilebilir ürünlerin yanı sıra en iyi ameliyat izleri ve bağlayıcılar da dahil olmak üzere şekillendirici giysiler ekler. Yeni seçenekler Create a Sim’de bulunabilir ve oyuncuların kendilerini çok popüler olan yaşam oyununda görmeleri için daha fazla yol ekler.

Yeni tıbbi giyilebilir cihazlar, işitme cihazlarını ve glikoz monitörlerini içerir. Yürümeye başlayan yaş ve üzerindeki Sim’lere işitme cihazları eklenebilir ve 15 renk çeşidi vardır. Bir Sim Oluştur’da sim’in yüzünü seçerek ve ardından Medikal Giyilebilir Ürünler kategorisini bulmak için aksesuarları seçerek bunları bulabilirsiniz. İşitme cihazlarını sol veya sağ kulağa veya her iki kulağa da atayabilirsiniz.

Glikoz monitörü, çocuk yaştaki veya daha büyük simlerde vücut için Tıbbi Giyilebilir Aksesuarlar kategorisinde bulunabilir. Bunlar, simlerin sağ veya sol kollarına veya sağ veya sol pozisyonlarda alt karınlarına yerleştirilebilir.

Genç ve daha yaşlı erkek simler (eril veya dişil çerçeveli) artık vücut kategorisinde vücut yaraları altında bulunabilen üst ameliyat yaralarına sahip olabilir. Sim’ler ayrıca Üstler kategorisi altındaki ‘tanklar’da bulunan yeni bağlayıcı üst öğeyi ve ayrıca alt kısımlar için iç çamaşırı kategorisinde yeni bir şekillendirici öğeyi giyebilirler.

Güncelleme ayrıca yeni bir ışık anahtarı ekler ve temel oyundaki hataların bir listesini ve birkaç DLC eklentisini düzeltir. Yama notları şu adreste bulunabilir: resmi site.

En iyi Sims 4 modları, önümüzdeki yıl boyunca sims ailenizle meşgul olmanıza yardımcı olacak ve tüm kurallara bağlı kalmak istemiyorsanız, The Sims 4 hileleri, rüya gibi bir ev inşa etmek için bazı kullanışlı kısayollar sağlayacaktır. çarçabuk.oyun-2