Yenile

Samsung Unpacked’da görmeyi beklediklerimiz

Etrafta dolaşan pek çok söylenti var, ancak Unpacked’da tam olarak ne görmeyi bekliyoruz? Ana haber S23 serisi olacak, ancak burada muhtemelen yolda olan her şeye geniş bir genel bakış var.

Samsung Galaksi S23: S23, aynı 6.1 inç FHD+ ekran, aynı 120Hz yenileme hızı ve aynı arka kamera kurulumu ile Samsung Galaxy S22’de nispeten küçük bir yükseltme gibi görünüyor. Ancak yeni bir yonga seti – büyük olasılıkla Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 – kesin görünüyor ve tasarımın S23 Ultra ile daha uyumlu hale getirilmesi gerekiyor.

Samsung Galaxy S23 Artı: S23’te olduğu gibi, Galaxy S23 Plus’ın da devrimden çok bir evrim olması muhtemel. Normal modelden daha büyük bir 6,6 inç FHD+ ekran ve daha büyük bir pil bekleyin, ancak başka pek bir fark yoktur.

Galaxy Unpacked 2023 tanıtım videosu

(İmaj kredisi: Samsung)

Samsung Galaxy S23 Ultra: Galaxy Unpacked’ın öne çıkan ürünü Samsung Galaxy S23 Ultra olmalı. Güçlü bir yeni yonga seti almanın yanı sıra, arka kamerada 200 MP’lik devasa bir sensöre sahip olması bekleniyor. Başka yerlerde, 6,8 inç QHD+ ekran, 12 GB’a kadar RAM, 1 TB’a kadar depolama alanı ve 5.000 mAh pil, ona en iyi telefonlarla rekabet edebilecek özellikleri sağlamalıdır.

Samsung Galaxy Kitap 3 ailesi: Söylentiler, Samsung Galaxy Book 3 Pro, Galaxy Book 3 Pro 360 ve Galaxy Book 3 Ultra da dahil olmak üzere, Unpacked’da görücüye çıkacak birkaç Galaxy Book 3 modeli olacağını öne sürüyor.

Tek Kullanıcı Arayüzü 5.1: Etkinlikte ortaya çıkan tek yazılım, muhtemelen Samsung’un One UI’sinin en son sürümü olacak. Bunun büyük bir sürüm olması pek olası değil, daha büyük değişiklikler muhtemelen bu yıl Android 14’ün gelişiyle ertelendi.

İyi günler ve Samsung Galaxy S23 canlı blogumuza hoş geldiniz.

Avustralya’dan gelenler için bugün 1 Şubat’ta 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 GMT’de veya 2 Şubat’ta 05:00 AEDT’de başlayacak olan Samsung Galaxy Unpacked’e iki saatten biraz daha uzun bir süre kaldı.

Samsung’un amiral gemilerinden (en azından kağıt üzerinde) ne bekleyebileceğimize dair oldukça net bir fikir vermek için resmi görüntüler, pazarlama videoları ve teknik özellik tablolarının yağmasıyla son dakika sızıntıları bol oldu.

Ancak S23 serisi hakkında bildiklerimizi tazelerken, bu canlı blog aynı zamanda fiyatları ve çıkış tarihleri ​​gibi bilmediğimiz ayrıntılara da ışık tutacak. S23 kamera sistemleri ve işlemciler gibi özellikler hakkında uzman görüşlerimizi de size sunacağız.

O halde şova devam edelim…telefon-2