Popüler çevrimiçi kart savaş oyunu Marvel Snap, geçen yıl Ekim ayında piyasaya sürülmesinden bu yana bir fenomen oldu. Popüler Marvel kahramanlarının ve kötü adamlarının yer aldığı kart destenizle diğer oyunculara karşı savaşmanızı sağlayan oyunun hayranları, arkadaşlarıyla savaşabilecekleri bir PvP modu için yaygara koparıyor ve merakla beklenen özellik şimdi burada. Developers Second Dinner, resmi Marvel Snap sayfasından bir tweet ile yeni Battle Mode’u duyurdu ve PvP modunun 31 Ocak Salı gününden itibaren oyunda kullanılabileceğini bildirdi. Marvel Snap.

Resmi Marvel Snap sayfası “Geliyor…” tweet attı. “Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz ve kimin gerçekten en iyi olduğunu görebileceğiniz Savaş Moduna hazırlanın!” Tweet, Savaş Modunun 31 Ocak’ta yayına gireceğini duyurdu.

Bu ayın başlarında resmi web sitesinde yayınlanan bir haberde Marvel Snap, tanıttı Savaş Modu 1.0 piyasaya sürülmeden önce. Gönderiye göre, Savaş Modu iki oyuncuyu birden fazla turda karşı karşıya getirecek. “Her oyuncu 10 sağlıkla başlar. Küpler yerine, kazananın kaybedene vereceği hasarın miktarı söz konusudur. Rakibinizin sağlığını sıfıra indirebilirseniz, kazanırsınız,” diye açıklıyor blog gönderisi.

Ek olarak, Savaş Modunda her iki oyuncunun destesi savaş süresince kilitlidir, böylece bir oyuncu rakibinin destesindeki kartları ezberleyebilir. Gönderide, “Destenizdeki hangi kartların rakibiniz tarafından görülmediğini takip etmek, fazladan bir SNAP çekip çıkaramayacağınızda büyük fark yaratabilir” diyor.

Second Dinner Baş Oyun Tasarımcısı Glenn Jones’a göre, yeni Marvel Snap güncellemesi oyuna Savaş Modu eklemenin yanı sıra bazı aşırı performans gösteren kartları yeniden dengeliyor. Ancak yama, değişiklikler güncelleme için kilitlendikten sonra aşırı performans göstermeye başlayan Surfer ve Zabu kartlarını ele almıyor, tweet attı.

Güncellemenin Salı gününe kadar tüm uyumlu iOS, Android ve PC cihazlarına ulaşması bekleniyor. Bir Gadgets 360 çalışanı tarafından kontrol edildiği üzere, güncelleme henüz iOS’ta kullanıma sunulmadı.

Savaş Modu başlangıçta resmi olarak alay edildi. İleti Aralık ayında, oyun için gelecek özellikler için geliştiricilerin yol haritasını özetleyen. Gönderiye göre, PC için geniş ekran bir kullanıcı arayüzü, bir akıllı deste sistemi, sıralanmamış bir mod ve yeni rekabetçi modlar geliştiriliyor.

The Game Awards 2022’de En İyi Mobil Oyun kategorisinde kazanan Marvel Snap, Android, iOS ve PC’de mevcut.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8