İster internette gezinmek, ister bir makale okumak, ister okul veya ofis işlerini halletmek isteyin, S Pen’li Galaxy Tab S7 Plus, özellikle karşılaştırılabilir bir Apple cihazına 1.228 dolardan fazla harcamak istemiyorsanız harika bir seçenek.

Tab S7 Plus, 2020’de çıkmış olsa da makul bir fiyata birinci sınıf donanım isteyenler için iyi bir seçim olmaya devam ediyor. Diğer sözde premium tabletlerin aksine, bu bir AMOLED ekrana ve 120 Hz’lik yüksek bir yenileme hızına sahiptir, bu nedenle görseller büyüleyicidir.

Tablet, Qualcomm Snapdragon 865 tarafından desteklenmektedir ve ortalama bir kullanıcı için oldukça hızlıdır ve teklemeler ve gecikmeler olmadan aynı anda birden fazla uygulamayı işleyebilir. Masaüstü benzeri bir deneyim için harici bir ekrana bile bağlanabilir ve hareket halindeyken bir dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilir.

Elbette, iPad Pro kağıt üzerinde kazanır, ancak Apple’ın birinci sınıf tabletinin çok güçlü olması ve çoğu kullanıcının onsuz gayet iyi yapabilmesi gibi basit bir nedenden ötürü, fark günlük kullanımda daha az belirgindir.

S Pen kalemi, tabletle birlikte ücretsiz bir aksesuar olarak gelir ve hem sanatçılar hem de sanatçı olmayanlar için inanılmaz derecede faydalıdır. En önemlisi, bedava şeyleri kim sevmez? Tab S7 Plus ayrıca ek genişletilebilir depolama için bir microSD yuvasına sahiptir.

Tab S7 Plus, 849,99 ABD Doları’na satılıyor, ancak şu anda 350 ABD Doları’lık büyük bir indirimden sonra sadece 499,99 ABD Doları’na sahip olabilirsiniz.

Bu, yazılım tarafından engellenmeyen ve gün boyu pil ömrü sunan bir performans santrali için harika bir fiyat. Kameralar da tablet standartlarına göre oldukça iyi ve AKG ayarlı hoparlörleri de oldukça etkileyici. Ayrıca geçen yılın sonlarında çoklu görevi daha da iyi hale getiren Android 12L’yi aldı.

Anlaşma altı saat içinde sona eriyor, bu yüzden sizinkini hemen sipariş edin.telefon-1