Samsung’un Unpacked etkinliğine sadece birkaç saat kaldı, ancak şimdiden kaçırmamanız gereken bazı çekilişler ve bonuslar var. Amazon, Media Markt ve Saturn’e birkaç gizli yolla kaydolabilir ve burada çeşitli indirimler veya kuponlar ve hatta bir yarışma ve özel bir model elde edebilirsiniz.

Peki, şimdiden ayaklarınızı kaldırıp yeni Samsung Galaxy serisini dört gözle mi bekliyorsunuz? Samsung Galaxy S23’ün fiyatı gibi neredeyse her yönü ortaya çıkaran çok sayıda sızıntıdan sonra da çok ılımlı olma eğilimindeyiz. Yine de, bugünkü Unpacked etkinliğinde bizi bir veya diğer sürpriz bekliyor ve sonunda yeni amiral gemileri için ön sipariş verebiliriz.

Sabırsız biriyseniz, bu geceye kadar Amazon’a kaydolabilirsiniz. Media Markt ve Saturn’ü önceden kaydedin ve çeşitli promosyonlardan yararlanın.

Sparhandy, 250 Euro’luk bir rekabet ve tasarrufla oldukça açık bir şekilde reklam verdikten sonra, yeni Samsung cihazlarından birini büyük bir bonusla güvence altına almak için Media Markt, Saturn ve Amazon’a önceden kayıt olabilirsiniz. Ne yazık ki, kampanya sayfaları oldukça göze çarpmayacak şekilde yerleştirilmiş, bu yüzden önce onları bulmanız gerekiyor. Ancak, yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda doğrudan ilgili web sitesine yönlendirileceksiniz.

Kim ne sunuyor?

Medya Markt/Satürn

Artık Media Markt ve Saturn de yılın başında bir ekip olarak kamuoyuna göründüğüne göre, WSV gibi çeşitli kampanyalar en küçük ayrıntısına kadar benzer. Önceden kaydolmak istiyorsanız durum tam olarak budur. Her iki elektronik mağazası da size katılabileceğiniz büyük bir yarışma sunuyor. Şansınız varsa, ana ödül olarak 10.000 Euro değerindeki Samsung akıllı ev aletlerini alabilir veya Samsung ekosisteminden bir ürün alma şansı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca, önceden kaydolursanız 100 Euro değerinde bir Media Markt veya Saturn kuponu alabilirsiniz. Ancak, bunu yalnızca Samsung ürünlerinde kullanabilirsiniz ve yalnızca yeni Galaxy serisinin resmi satış başlangıcında alacaksınız. Kuponun ön sipariş bonusu olarak kalıp kalmayacağı maalesef henüz belli değil.

Amazon

Ayrıca Amazon’da ön kayıt yaptırabilirsiniz. Yeni Samsung Galaxy S23’ü çok özel bir tasarıma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda özel Web3 Başlangıç ​​Paketine de sahip olursunuz. Bununla, 3B sanatçıların dijital sanat eserlerine NFT olarak erişebilirsiniz. Ayrıca 100 Euro’luk anında indirim ve üstüne 149 Euro değerinde bir Ledger donanım cüzdanı var.

Paketi güvence altına almak için bu geceye kadar kampanya sayfasından kayıt olmanız yeterli. Ön siparişler başlar başlamaz, e-posta ile yeni bir Samsung Galaxy S23 satın alarak 100 Euro tasarruf etmenizi sağlayacak bir kod alacaksınız. Ledger cüzdanı ile Web3 başlangıç ​​paketini güvence altına almak için kullanabileceğiniz başka bir kupon da vardır. Tüm ön siparişler, size 3 Şubat’tan itibaren MX1 GENESIS NFT’yi alma fırsatı veren bir izin verilenler listesi yuvası alacak.

Orada başka neler var?

Media Markt, Saturn ve Amazon’un yanı sıra Otto da ön kayıt için ringdeydi. Ancak mail order şirketi kampanya sayfasını çoktan çevrimdışı duruma getirmiş durumda. Başka bir sağlayıcı olarak, başlangıçta belirtilen kampanya ile şu anda yalnızca Sparhandy’yi ekleyebiliyoruz. O yüzden bizi izlemeye devam edin, çünkü Paketsiz etkinliği bugün saat 19:00’da başlamakla kalmıyor, aynı zamanda ön sipariş bonusları ve fırsatlarının da bol bol neşe getireceği kesin.

İki eylem hakkında ne düşünüyorsunuz? Önceden kayıt olacak mısınız? Yorumlarda bize bildirin!genel-27