Tekrar açık yola çıkmak için can atıyorsanız, The Crew’un planladığı bir şey için yarını ayarlamak isteyeceksiniz. Ubisoft, açık dünya yarış oyunu serisi hakkında bir tür duyuru yapacak ve bunun The Crew 3 olması kuvvetle muhtemel görünüyor.

Racing YouTuber ve Crew 2 süper hayranı SidWaj, Aralık ayında Ubisoft Ivory Tower’ın The Crew 3’ü 2023’te duyuracağını tahmin etmişti ve şimdi, SidWoj’un ilk tweet’inden bir ay sonra, resmi The Crew Twitter hesabı yanıt verdi.

“Yarın. 17:00 UTC/9AM PST” yanıt okur.

Bu, SidWoj’un tahmininin resmi onayı olmaya acı verici bir şekilde yaklaşıyor, ancak kısa sürüyor. The Crew 3 olacak mı? Numaralı serinin parçası olmayan yeni bir The Crew oyunu mu? Bir tür yeniden başlatma mı? Kesin olarak söylemenin bir yolu yok – ancak SidWoj’un bu duyuruyu yapmak için özel tweet’inin seçimi son derece müstehcen

The Crew 2, 2018’de piyasaya çıktı ve orta düzeyde olumlu eleştiriler aldı. Lansman sırasında bazı teknik sorunlardan muzdarip olmasına ve Steam’de bazı olumsuz tepkilerle karşı karşıya kalmasına rağmen, Ubisoft’un Lyon merkezli Ivory Tower stüdyosu, lansmandan sonra uzunca bir süre oyunu desteklemeye devam etti. ve Playground Games’in Forza Horizon serisine alternatif olarak bundan keyif alan özel bir hayran kitlesi geliştirdi.

Her halükarda, yarış oyunu serisinde sırada ne olduğunu öğrenmek için 31 Ocak 09:00 PST / 12:00 EST / 17:00 GMT’de Ubisoft’un sosyal medyasını takip etmek isteyeceksiniz. Sürükleyici yarış simülasyonunda bir sonraki adımı atmaya hazırsanız, PC için en iyi direksiyon simidine yönelik kılavuzumuza göz atın.

oyun-2