Bildirildiğine göre (ve biraz şaşırtıcı bir şekilde) Apple’ın “geleneksel” iPhone 14 ailesinin başarısı, Küresel katlanabilir pazarın 2023’te kısmen Samsung, Huawei ve Oppo’ya paralarını geri vermek için oyuna katılan çok sayıda yeni akıllı telefon markası sayesinde geri sıçraması bekleniyor.

yanında Google, OnePlus muhtemelen mobil endüstrisinde er ya da geç katlanabilir bir hamle yapması muhtemel en büyük isim ve markanın popüler Galaxy Z Flip ve Z Fold serilerine ilk alternatifleri hakkında hâlâ bilmediğimiz çok şey olmasına rağmen, biri anahtar detay görünüşe göre artık çantadan çıktı.
Giderek daha güvenilir ve üretken bir Twitter muhbiri olan Mukul Sharma’ya göre @stufflistingsOnePlus V Fold ve OnePlus V Flip takma adları yakın zamanda ticari marka oldu ve bu tam olarak düşündüğünüz şey anlamına gelebilir veya gelmeyebilir.
Bunun nedeni, teknoloji şirketlerinin her zaman ticari markalarını gerçek pazarlama amaçları için kullanmamaları ve kullandıklarında bile, bir ticari marka tescilinin zamanlamasına bağlı olarak bir ürünün piyasaya çıkış zamanlamasını tahmin etmenin imkansız olmasıdır.

Tüm söylenenler, OnePlus’ın en azından gelecekte bir noktada benzer isimlerle doğrudan Galaxy Z Fold ve Z Flip rakiplerini piyasaya sürme olasılığını düşündüğü açık, bu da bizi hayal etmeye yetiyor.

Bunun tam olarak ne kadar “yakın” olacağı henüz belli değil, ancak ne pahasına olursa olsun, “dahili testin” başlaması büyük olasılıkla OnePlus V Fold için bir duyuru sinyali vermiyor. veya 7 Şubat’ta OnePlus V Flip ile birlikte OnePlus 11 amiral gemisinin küresel versiyonu, zaten tamamen ayrıntılı OnePlus Buds Pro 2, muhtemelen çok tanıdık görünüyor OnePlus 11R ve türünün ilk örneği OnePlus Pedi.

telefon-1