Nintendo başka bir işbirliğiyle yine iş başında. Bu sefer Mario temalı dondurulmuş pizzalar yaratmak için bir Alman dondurulmuş gıda markası olan Freiberger Lebensmittel GmbH ile birlikte. Ve sonunda, Waluigi bir yıldız olacak.

göre bir Nintendo Tel Rapora göre, Mario pizzaları farklı malzemelerle iki kutuda gelecek. İlki kutuda Mario ve Luigi olacak ve chorizo, salam ve baharatlı calabrese salam küpleri ile gelecek. Diğerinin kapağında kötü muadilleri Wario ve Waluigi yer alacak ve pizzada emmental, gorgonzola, mozzarella ve kırmızı çedar olacak.

Nintendo, Mario’yu son zamanlarda başka projelerle meşgul ediyor. Bu, onu ve arkadaşlarını, 17 Şubat 2023’te halka açılması planlanan Universal Studios’ta yakında çıkacak olan Super Nintendo World’ün yüzü yaptı. Bu arada, The Super Mario Bros. Movie 7 Nisan 2023’te sinemalarda.

Mario pizzaları 6 Şubat’ta Almanya’da raflardaki yerini almaya başlayacak. Ne yazık ki, bu Mario temalı pizzaların Almanya dışında bulunup bulunmayacağı bilinmiyor.

Daha fazla GameSpot haberi için şu hikayelere göz atmayı unutmayın:

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1