Daha fazla anime taktiğine ve gülünç hasar sayılarına hazır olun, çünkü Disgaea serisindeki bir sonraki giriş Batı’ya doğru geliyor. Disgaea 7: Vows of the Virtueless, Cehennem Modu, birimleri “Jumbification” yoluyla devasa boyutlara çıkarma yeteneği, yeni özelleştirme özgürlüğü gibi ek özelliklerle Nippon Ichi Software serisinin her zaman bilinen sert taktik stratejisinden daha fazlasını sunuyor gibi görünüyor karakterler ve daha fazlası. Disgaea 7 için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte Disgaea 7: Vows of the Virtueless’ın resmi açıklaması…

“Hinomoto’nun şeytani krallığı değişiyor ve asil savaşçıların günleri sayılı. Kargaşaya kapılan tembel samuray Fuji ve bushido hayranı Pirilika, zalim bir rejime karşı savaşırken bir yandan da onur ve kurtuluşun anlamını keşfederken, birbirlerinde beklenmedik müttefikler buluyorlar!

Jumbification, Hell Mode, Item Reincarnation, yeni ve geliştirilmiş otomatik savaş ve çevrimiçi dereceli savaşlar gibi yeni özelliklerle ağzına kadar dolu destansı bir strateji RPG macerasına atılın! Hatta 40’tan fazla karakter sınıfından oluşan sağlam bir kadroyla kendi takımınızı özelleştirebilirsiniz. Disgaea 7: Vows of the Virtueless her zamankinden daha büyük ve daha iyi!”

Ana Özellikler

  • MAX’a kadar savaşın – Cehennem Modu, Öğe Reenkarnasyonu ve Jumbification dahil olmak üzere karakterlerinizin süper boyutlara ulaşmasını ve hayattan daha büyük hasar vermesini sağlayan yeni içerikle dolu!
  • Silahlı Müttefikler – Dört yepyeni ekleme dahil 40’tan fazla karakter sınıfıyla savaş potansiyeli sınırsız: Maiko, Haydut, Zombie Maiden ve Big Eye!
  • Bir Savaşçının Dünyası – Feodal Japonya’dan ilham alan Disgaea 7’nin dekoru, köklerini antik ve modern tarihten alıyor ve güzel bir şekilde bir kurtuluş öyküsü anlatıyor.

Disgaea 7 standart sürümlerde mevcut olacak, artı 158,99$’lık Deluxe Editionbir çift peluş, ciltli sanat kitabı, 2 diskli film müziği, kupa, çelik kitap ve daha fazlasını içerir.

Disgaea 7: Vows of the Virtueless PC, PS4, PS5 ve Switch için 2023 sonbaharında çıkıyor.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17