Samsung Galaxy S23 serisi, bu yıl en çok beklenen akıllı telefon serilerinden biri. Serinin, tümü 1 Şubat Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan üç modelle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Galaxy S23 serisi büyük olasılıkla bir temel model, bir Plus modeli ve üst düzey bir Ultra varyantı içerecektir. Yaklaşan akıllı telefonlarla ilgili çok sayıda sızıntı ve ipucu son haftalarda su yüzüne çıktı. Önceki raporlara göre, telefonlar dört renk seçeneğiyle sunulacaktı. Yeni bir sızıntı, Samsung Galaxy S23 serisi modellerin yalnızca çevrimiçi Samsung mağazasında daha fazla renk seçeneğine sahip olabileceğini gösteriyor.

Tipster Ross Young (@DSCCRoss) ve SnoopyTech (@ tarafından tweetlersnoopytech), Galaxy S23 serisi akıllı telefonların muhtemelen daha önce bildirilenden daha fazla renk seçeneğiyle sunulacağını öne sürüyor. bu cıvıldamak by Ross Young, modellerin daha önce bahsedilen Phantom Black, Cotton Flower (Cream), Botanic Green ve Misty Lilac renk gruplarının yanı sıra Gri, Açık Mavi, Açık Yeşil ve Kırmızı renk seçenekleriyle satışa sunulacağını söyledi. bu cıvıldamak by SnoopyTech, ek renklerin yalnızca Samsung çevrimiçi olarak kullanılabileceğini ekledi. mağaza.

Önceki bir rapor, Samsung Galaxy S23 8GB RAM + 128GB depolama varyantının Rs’de fiyatlandırılabileceğini söyledi. Hindistan’da 79.999. Aynı rapor, 8GB RAM + 256GB depolama Samsung Galaxy S23 + ‘nın Rs’de satışa sunulacağını da ekledi. 89.999 ve Samsung Galaxy S23 Ultra’nın Rs’de fiyatlandırılması bekleniyor. 1,14,999.

Galaxy S23 serisinin tüm modellerinde Gorilla Glass Victus 2 korumasına sahip olması bekleniyor. Daha önceki raporlar, telefonların 3.36 GHz’e kadar saat hızına sahip özel bir Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından çalıştırılmasının beklendiğini bildirdi.

Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S23 Ultra’nın, selefi Samsung Galaxy S22 Ultra’daki 108 megapiksel HM3 sensörün aksine 200 megapiksel HP2 birincil sensöre sahip olması bekleniyor. Birinci sınıf ahizenin ayrıca saniyede 30 kare hızında 4K kalitesinde portre videoları çekebileceği bildiriliyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8