Bunu biliyor muydun Google bir yemek pişiriyordu Piksel Tablet? Cevabınız evet ise, muhtemelen görmüşsünüzdür. Resmi olanlar da olsa sızan görüntüler. Şey, demek daha doğru olabilirdi. Pixel Tablet Pro, ancak Big G’nin temel modeli gerçekten hurdaya çıkarıp çıkarmadığını yalnızca zaman gösterecek.

Piksel telefonlar, etkileyici performans ve kamera çalışmasıyla eşanlamlı hale geldi. Telefonlar gibiyken Pixel 7 Pro ünlü ve güvenilir amiral gemileri haline geldi, Pixel Tablet yalnızca medya tüketmek ve akıllı ev kurulumunuzu kontrol etmek için tercih ettiğiniz ev cihazı olmayı hedefliyor.

İkincisi için, Pixel Tablet kesinlikle bir yuva gerektirecektir. Ve ne şans – Google, cihaz için şarj olan bir Hoparlör Yuvası ile dalga geçti. Yalnızca Pixel Tablet’inizi şarjlı tutmakla kalmaz, aynı zamanda akıllı hoparlör özellikleri de sağlar. Ancak ortaya çıktığı üzere, Pixel Tablet bunun yerine iki yuva alıyor olabilir.

Güvenilir ihbarcı Kuba Wojciechowski, Pixel Tablet veya daha doğrusu yuvaları hakkında bazı yeni bilgileri tweetledi. İsimsiz bir kaynağa göre iki rıhtım üzerinde çalışılıyor: korlan/K6 ve yuzu/Y4. Bu iki varyant arasındaki temel fark, birinin yalnızca şarj istasyonu olarak hizmet verirken diğerinin de bir hoparlör içerecek olmasıdır. Birçok kullanıcının zaten akıllı ev hub’ları veya Akıllı Hoparlörler olabileceği için böyle bir hareket yalnızca mantıklıdır. ev. Bu, Google’ın yalnızca eğlenmek için bir tablet arayan kişilere Pixel Tablet’lerini tanıtmasına olanak tanır.

Bu yazıyı yazarken, bu yuvalardan herhangi birinin Pixel Tablet ile birlikte gelip gelmeyeceği veya fiyatlarının ne olabileceği hakkında hiçbir fikrimiz yok. Dürüst olmak gerekirse, bunların ikisinin de başlayıp başlamayacağını bile bilmiyoruz. Bununla birlikte, yeni özellikler sağladığı için hoparlörlü olanın daha pahalıya mal olmasını bekliyoruz. Pixel Tablet’in bu yıl piyasaya çıkması bekleniyor, bu yüzden öğrenmek için daha fazla beklememiz gerekmeyecek.

telefon-1