OnePlus, 7 Şubat’taki Cloud 11 lansman etkinliğinde OnePlus 11R, OnePlus 11 5G ve OnePlus Buds Pro 2 TWS kulaklıklarını tanıtmaya hazır. Bu yeni ürünlerin yanı sıra, Çinli akıllı telefon markasının yakında ilk katlanabilir akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlandığı bildiriliyor. . Katlanabilir akıllı telefon serisinin hem geleneksel katlama hem de kapaklı cihazları içerdiği söyleniyor. OnePlus’ın, OnePlus V Fold ve OnePlus V Flip akıllı telefonları için ticari marka başvurusunda bulunduğu iddia edildi. Bu noktada, OnePlus katlanabilir modelleri hakkında resmi bir detay bulunmuyor ve cihazların bu yıl çıkış yapıp yapmayacağı bile belli değil.

Tipster Mukul Sharma tweet attı katlanabilir cihazları için OnePlus tarafından açılan ticari markaların ekran görüntüsü. Liste, gelecek modeller için OnePlus V Fold ve OnePlus V Flip adlarını öneriyor. Bu cihazlardan (en az) birinin dahili testinin Avrupa da dahil olmak üzere birçok bölgede başladığını iddia ediyor. Markanın geleneksel (yatay) katlanır akıllı telefonlar ve kapaklı katlanabilir akıllı telefonlar piyasaya süreceği söyleniyor. OnePlus henüz katlanabilir bir telefon çıkarmadı.

OnePlus, şu ana kadar katlanabilir telefonunun herhangi bir özelliğini açıklamadı. Geçen yıl ağustos ayında, OnePlus’ın kurucu ortağı Pete Lau, adını ve diğer ayrıntıları doğrulamadan katlanabilir bir akıllı telefonun geliştirilmesi hakkında ipucu veren bir menteşenin resimlerini Twitter’da paylaştı.

OnePlus’ın ilk katlanabilir akıllı telefonu, Oppo’nun Aralık 2021’de piyasaya sürdüğü Find N ile bazı benzerlikler içerebilir. Android 13 ile geleceği söyleniyor. Bununla birlikte şirket, Cloud 11 lansman etkinliği sırasında katlanabilir telefon planlarını duyurmayı düşünebilir. 7 Şubat’ta. Etkinlik, OnePlus 11R, OnePlus 11 5G ve OnePlus Buds Pro 2 TWS kulaklıkların lansmanını görecek.

Samsung şu anda katlanabilir akıllı telefon alanında erken bir liderliğe sahip. OnePlus’ın kardeş firması Oppo, geçtiğimiz yıl Aralık ayında Find N2 ve Find N2 Flip’i tanıttı. Yaklaşan OnePlus modelleri, Samsung Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 4, Xiaomi Mix Fold 2 ve Motorola Razr 2022 ile rekabet edebilir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Xiaomi 11T, Poco F4 Android 13 Tabanlı MIUI 14 İşletim Sistemi Güncellemesini Alıyor: Tüm Ayrıntılar

Günün öne çıkan videosu

Marvel Snap İncelemesi

genel-8