Sonunda çok yakında Marvel Snap’te arkadaşlarınıza karşı mücadele edebileceksiniz. Developer Second Dinner, Battle Mode adlı yeni özelliğin 31 Ocak Salı günü geleceğini duyurdu. Duyuruya eşlik eden bir teaser görüntüsü, her ikisi de metada popüler kartlar olan Squirrel Girl’ün Arnim Zola ile karşı karşıya geldiğini gösteriyor.

Gibi önceden ayrıntılı, Savaş Modu, maç başlatmak için bir kod paylaşarak arkadaşlarınıza (veya çılgın düşmanlarınıza) karşı oynamanıza izin verir. Her oyuncu 10 bar sağlıkla başlar ve snap atmak iki kat hasar verir. Lansmanından bu yana Marvel Snap, yalnızca dereceli bir merdivende rastgele rakiplere karşı PvP’yi destekledi.

Second Dinner ayrıca Battle Mode’un Series Drop ile birlikte geleceğinden daha önce bahsetmişti. Bu sistem seçili kartları Seri 5’ten Seri 4’e ve bazılarını Seri 4’ten Seri 3’e düşürecektir. Bu, zaman geçtikçe onları elde etmeyi kolaylaştıracaktır. Second Dinner ayrıca, seri sıralamasında düşmeden önce aldıysanız kartları küçük bir etiketle işaretleyecek yeni “Birinci Sürüm” rozetleri eklemeyi planlıyor. Stüdyonun bu özellik için henüz bir zaman çizelgesi yok, ancak etiketleri koleksiyonunuza geriye dönük olarak uygulamayı planladığını söylüyor, böylece övünme haklarınızı koruyacaksınız.

Geçen yılki yol haritasına göre çalışmalardaki diğer özellikler arasında destenizi tamamlamanıza yardımcı olacak bir Smart Deck aracı ve sıralanmamış bir oyun modu yer alıyor. Stüdyo ayrıca Guilds, ayrı bir Infinity Rank liderlik tablosu, toplanabilir ifadeler ve emojiler, Mythic değişkenler ve PC denetleyici desteği gibi fikirleri araştırıyor. Bu son fikirler şu anda sadece konsept aşamasında ve oyuna gelebilir veya gelmeyebilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1