TV ve Bosch gibi popüler televizyon programlarındaki rolleriyle tanınan aktris Annie Wersching, kanserle uzun süredir devam eden savaşını kaybetti. Göre Son teslim tarihi29 Ocak’ta vefat etti.

Kocası Stephen Full bir açıklama yaptı. Kısmen şöyle yazıyor: “Bugün bu ailenin ruhunda büyük bir boşluk var. Ama bize onu dolduracak araçları bıraktı. En basit anda merakı buldu. Dans etmek için müziğe ihtiyaç duymadı. Bize yapmamayı öğretti. maceranın seni bulmasını beklemek “Git onu bul. O her yerde.” Ve onu bulacağız.”

Wersching üretken bir televizyon oyuncusuydu ve General Hospital, The Vampire Diaries, Timeless ve Star Trek: Enterprise gibi önemli dizilerde yer aldı. Bununla birlikte, video oyunları dünyasında, oyunun orijinal sürümünde kutlandığı bir rol olan The Last Of Us Part 1’deki Tess’in sesi olarak daha iyi bilinir. Wersching’e 2020’nin ortalarında özel olarak belirsiz bir kanser teşhisi kondu, ancak The Rookie ve Star Trek: Picard’da Borg Kraliçesi rolünü üstlenmeye devam etti.

The Last Of Us geliştiricisi Naughty Dog, Wersching’i anmak için bir tweet ve ailesinin GoFundMe bağlantısını paylaştı. Resmi Uzay Yolu web sitesi ayrıca kendi haraç yayınladı.

Resim kredisi: Getty Images/Tommaso Boddi/Stringer

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1