Marisa Tomei, Bu Çılgın Kısa Filmde Ölümden Sonra Hayata Tanıklık Eden Bir Doktor Olarak Rol Alıyor başlıklı makale için resim

korku platformu değiştir ilk eklenen kısa korku Laboratuvar Koşulları Cadılar Bayramı izlemesi için — ama o kadar iyi ki yine de paylaşmak istedik. Örümcek Adam‘s Marisa Tomei kayıp bir hastayı araması onu keşfetmeye götüren bir doktor olarak rol alır. bir olağan dışı deney hastanesinin ücra bir köşesinde yürütülüyor.

Jocelyn Stamat’ın yönettiği ve Terry Rossio’nun yazdığı, Laboratuvar Koşulları ayrıca Minnie Driver’ı canlandırıyor (Witcher: Kan Kökeni) ve Paolo Costanzo (Genişlik).

Korku Bilim Kurgu Kısa Filmi “Laboratuvar Koşulları” | ALTER | Başrollerde Marisa Tomei ve Minnie Driver

Biraz tanıdık ama yine de ürkütücü; bu uçurum özellikle etkilidir. Ünlü oyuncu kadrosu da etkileyici, Tomei karakterine pek çok katman katıyor – özellikle de odada hastasının hayaletini görebilen tek kişinin kendisi olduğunu fark ettiğinde.

Resmi özet: “Bir hastanede, bir gece geç saatlerde, bir doktor, hastalarından birinin kayıp olduğunu ve geceyi atlatması beklenmediği için muhtemelen ölmüş olduğunu keşfeder. Doktor, cesedi, öğrencilerin yasadışı bir deneyin ortasında olduğu yakındaki bir tıp fakültesine kadar takip eder. Doktor, klinik yargısını nörobilim enstitüsü başkanının ahlak dışı hırsına karşı koyan etik bir ikilemle karşı karşıyadır. Doktor hastasını kurtarsa ​​bile bir sonraki ne olacak? Ve ondan sonraki? İnsan şefkati hangi noktada araştırma biliminden ve ‘bilme ihtiyacından’ ağır basmalı?”


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7