Dave Bautista, geçtiğimiz 12 ay boyunca çeşitli Marvel projelerinde boy göstererek ve aynı zamanda önemli bir rol alarak büyük bir yıl geçiriyor. Cam soğanı. Ve şimdi M. Night Shyamalan’ın filminde rol alıyor. Kabini çal.

Yaklaşan filmi hiçbir zaman “bir korku filmi, bana daha çok duygusal bir hız treni gibi geldi” olarak görmediğini söyleyen Bautista, geçtiğimiz günlerde şunları söylediğinde dalgalar aldı. GQ Drax the Destroyer olarak uzun süredir oynadığı rolün galaksinin gardiyanları franchise, “Sadece Drax’ın benim mirasım olmasını isteyip istemediğimi bilmiyorum – bu aptalca bir performans ve daha dramatik şeyler yapmak istiyorum.”

pazartesi Kabini çal New York’taki prömiyerin ardından yıldız, ilk rol aldığı zamanı hatırlayarak mirasının ne olmasını istediğini açtı. galaksinin gardiyanları rol arkadaşı Lee Pace’den övgüyle bahseden kast yönetmeni Sarah Finn tarafından.

“Bana Lee Pace’i tanıyıp tanımadığımı sordu ve ben de hayır dedim, onunla tanışmadım; Bautista, ‘Lee harika, Lee her şeyi yapabilir’ dedi ve bunu nasıl büyük bir özgüvenle söylediğini hatırlıyorum ve insanların benim hakkımda bunu söylemesini istiyorum” dedi. Hollywood Muhabiri. “İnsanların benimle şu konularda konuşmasını istiyorum: ‘Dave her şeyi yapabilir’ ve mirasım bu olsun istiyorum. Belirli bir karakter bile değil, sadece Dave’in her şeyi yapabileceği bir mirası geride bırakmak istiyorum, o herhangi bir türü yaptı – komedi, aksiyon, drama yaptı, ondan yapmasını istediğiniz her şeyi yaptı.

Bu miras, Shyamalan’ın dört silahlı yabancının (Bautista, Rupert Grint, Nikki Amuka-Bird ve Abby Quinn) genç bir kızı ve ailesini (Jonathan Groff ve Ben Aldridge) ücra bir kabinde tatil yaparken rehin aldığını gören son filmini içerebilir. kıyameti önlemek için içlerinden birini ölmek üzere seçmeleri gerektiğini talep ediyor.

Bu, Shyamalan’ın 2008’den sonraki ikinci R dereceli filmi. olayprömiyerde şaka yollu kutladı ve “R derecesi için çok çalıştım ve bu çok şey ifade ediyor. Bunu her seferinde anlayamazsın.”

Klasik kıvrımlarının baskısı ve her projede kendini aşmak istemesi üzerine Shyamalan devam etti, “Kesinlikle her seferinde sizi rahatsız eden şeyleri yapmak için kendinizi zorlamak istiyorsunuz ve aynı şeyi yapmak istemiyorsunuz, tıpkı bir zanaatkar olarak yapmanız gereken bu. yapmaya çalış Yeni olan ve işleri ilk kez yapan zanaatkarları ve güzel sanatçıları birlikte çalışmaya çalışıyorum, bu yüzden bir öğrenci olarak tekrar böyle düşünmeme neden oluyor.

Groff söyledi THR “tekil yönetmen” ile işbirliği yapmak istemesinin yanı sıra “bu hikayenin merkezinde evli bir gey çift ve onların evlatlık kızlarının olması ve bunun için merkezi aşk ilişkisi olması” projeye çekildi. Night tarafından yönetilen bir korku filmi de bana çok heyecan verici geldi.”

O ve Aldridge, ekrandaki kızları Kristen Cui ile nasıl çok yakınlaştıklarını anlattılar ve Groff, onu ve annesini görmeye götürdüklerini belirtti. Kötü önceki gece. Üçü de karakterlerine ve ailenin halıdaki bağına atıfta bulunan kolyeler takmıştı ve Aldridge, çekimler arasında buz pateni yaptığını ve Cui ile video oyunları oynadığını hatırladı.

“Film çok yoğun olduğu için gerçekten ihtiyacımız olan çok eğlendik; Aldridge, biraz acımasızdı ve sadece üçümüz değil, yedimiz de gerçekten destekleyici bir kadroyduk, ”diye açıkladı Aldridge. “O kabine girdikten sonra, kesinlikle bunun üzerine gitmek zorundaydınız, oraya gitmeniz gerekiyordu ve o kabinin dört duvarının dışında alabildiğimiz kahkahaları gerçekten takdir ettim.”

Kabini çal cuma günü vizyona giriyor.

Neha Joy bu rapora katkıda bulunmuştur.sinema-2