Amazon’da şu anda Garmin’den ilginç fırsatlar var ve şu anda özellikle iki akıllı saatle en iyi fiyatı burada alabilirsiniz. Garmin Fenix ​​​​7S size yalnızca 536,99 Euro’ya ve Garmin Instict 2 Solar yalnızca 276,99 Euro’ya mal oluyor. Teklifleri inceledik ve size tüm detayları anlaşma kontrolümüzde anlattık.

Amazon, her gün sizin için hazır olan çok çeşitli sağlayıcılardan farklı tekliflere sahiptir ve bunları düzenli aralıklarla değiştirir. Kısa bir süre için artık Garmin Fenix ​​​​7S ve Garmin Instinct 2 Solar’ın azaltıldığı çeşitli Garmin ürünlerini güvence altına alabilirsiniz. Her şeyden önce, sağlam bir tasarıma ve ilgili sensör teknolojisine değer veren dış mekan fanları, iki cihazla paralarının karşılığını alacaklar.

Amazon’daki teklif Garmin Fenix ​​​​7’ye atıfta bulunsa bile, bu 42 mm kasalı biraz daha küçük versiyon. Adından da anlaşılacağı gibi Garmin Instinct 2 Solar, güneş ışığının yardımıyla şarj edebileceğiniz bir versiyondur, bu nedenle zaten çok yollardaysanız zayıf pil konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

İki Garmin akıllı saati Amazon’da buna değer mi?

Garmin Fenix ​​​​7S

Garmin Fenix ​​​​7S, Fenix ​​​​7 serisindeki diğer modellerle birlikte yalnızca geçen yıl piyasaya sürüldü. Her şeyden önce, sağlam işçilik ve 18 güne varan uzun pil ömrü hemen göze çarpar. Fenix ​​​​7S’in özellikleri, akıllı saatin özellikle sporcular için ilgi çekici olduğunu gösteriyor. Saat, çok hassas bir GPS, açık hava sporcuları ve salon hayranları için de çok çeşitli izleme seçenekleri kullanır. Bu arada akıllı saat hakkında daha fazla bilgiyi Garmin Fenix ​​​​7 incelememizde bulabilirsiniz.

Garmin Connect antrenman ekran görüntüleri

Fenix ​​​​7 ile bir dambıl antrenmanı yaparsanız saat, egzersizleri otomatik olarak tanır ve vücudun ayrı bölgelerindeki stresi hesaplar. (Not: Bu eğitim neredeyse aynı Epix 2 ile kaydedilmiştir) / © NextPit

Fiyatına bakacak olursak saati şu anda 536,99 Euro’ya satın alabilirsiniz. Bir sonraki en iyi teklif size 549,99 Euro’ya mal olacak. Akıllı saat şu anda daha ucuz değil. Kural olarak, burada beyaz taşlı bantla sunulan versiyondaki Garmin Fenix ​​\u200b\u200b7S size yaklaşık 560 Euro’ya mal oluyor. Bu nedenle, mükemmel bir spor arkadaşı olarak hizmet veren üst düzey bir akıllı saat arıyorsanız, o zaman teklif kesinlikle dikkate alınmaya değer.

Garmin Instinct 2 Solar

Garmin Instinct 2 Solar, yalnızca yerleşik güneş panelleri ile karakterize edilmekle kalmaz, aynı zamanda birçok teknik beceriye de sahiptir. Saat sadece sağlam bir kasa kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda Gorilla Glass sayesinde ekran çizilmelere ve dış etkenlere karşı da korunuyor. Hassas “Garmin Elevate Gen4” kalp atış hızı monitörü veya çok yönlü spor ve izleme modları gibi birçok akıllı özellik de vardır. Meslektaşım Stefan, Garmin Instict 2 incelemesinde sizler için akıllı saati (güneş panelsiz) dikkatle inceledi.

Garmin Instinct 2 ekran görüntüleri

Garmin uygulaması sayısız izleme işlevi sunar. / © NextPit

Saatin fiyatı 288,99 Euro. Buradaki bir sonraki en iyi fiyat 322,99 Euro’dur. Yani burada şimdiden 34 Euro tasarruf etmiş oluyorsunuz. Garmin Instinct 2 Solar, bu maliyet noktasıyla şimdiden Samsung Galaxy Watch 5 ile rekabet ediyor ve güneş panelleri nedeniyle özellikle açık hava sporcuları için uygun.

Ancak, teklifler söz konusu olduğunda acele etmelisiniz. Çünkü teklif biraz dalgalanıyor gibi görünüyor. Bu yazı itibariyle, Amazon’daki fiyat değişti. Bu nedenle, mevcut tekliflerden yararlanmak istiyorsanız, hızlı olmalısınız. Kesin olan, saatlerin tavsiye edilen satış fiyatının çok altında olduğu.

Teklif hakkında ne düşünüyorsun? Garmin Fenix ​​​​7 veya Garmin Instinct 2 Solar ile ilgileniyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27