Edgar Wright'ın Bir Marvel Filmi İçin Çok Fazla Vizyonu Var başlıklı makale için resim

resim: Tristan Fewings / Stringer (Getty Resimleri)

Joe Cornish, Karınca adam yazar kim ayrıca bilinir Bloğa Saldır ve Kral Olacak Çocukile yapılan bir röportajda ortaya çıktı. oynatma listesi bazı yeni arkasındaki ayrıntılar Edgar Wright’ın Karınca adam çıkış. Wright daha önce yaratıcı farklılıklar nedeniyle ayrıldığını belirtse de, Cornish sorunların büyük olasılıkla başladığını söyledi. daha erken.

“Edgar ve ben ilk tanıştığımızda hayretCornish, Beverly Hills’deki bir BMW showroom’unun üzerindeki ofislerdeydiler,” dedi. Hâlâ bulmakta zorlanan bir işletmeyi anlattı.filmdeki temel – bu ön-Demir Adam Nihayet. Cornish ve Wright’ın üzerinde çalıştığı Karınca adam yaklaşık on yıldır, ancak Marvel ile olan anlaşmaları ile yapım süresi arasında “manzara tamamen değişti.”

Wright’ın auteurlüğünün o zaman içinde geliştiğini de anlattı. Kariyerinin bu döneminde, yönetmenliğe devam etti Sıcak hav ve çizgi roman uyarlaması Scott Pilgrim vs Dünya. Tarzı Marvel’ın tarzı değildi ve Cornish, çıkışın gerçekleşmesinin bir nedeni olabileceğini düşünüyor. “Marvel, Edgar’la benim yapmak istediğimiz yazarlı filmi mutlaka istemedi çünkü o noktada, filmlerin bütünleşmesi gereken bu evren vardı. Edgar bir yazardır. Edgar Wright, Edgar Wright filmleri yapar. Sonunda, bu yüzden olmadı sanırım.”

Neredeyse hepsi aynı görünen filmler yapmasıyla ünlü olan Marvel’ın VFX süreci, Wright’ın hayal ettiği şeye aşık olmazdı yukarı. Marvel’ın Wright’a hayır diyeceği fikri şaşırtıcı, çünkü birinden Wright’ın istediği şeyin daha az havalı bir versiyonunu yapmasını istemeyi hayal edemiyorum. Her halükarda, birbirlerine ihtiyaçları yoktu: Karınca Adam hala gidiyor (Karınca Adam ve Yaban Arısı: QuantumaniaPeyton Reed’in yönettiği ve Jeff Loveness’in yazdığı 17 Şubat’ta vizyona giriyor) 2021 çift vuruşundan sonra sıralanan projeler Soho’da Dün Gece ve müzik belgesel Kıvılcım Kardeşler.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7