J-Novel Club, Ocak 2023 canlı yayınını gerçekleştirdi ve burada birkaç yeni başlık ve lisans duyurdu! İşte açıklanan o başlıklar:

Artık bir İblis Lorduyum! Zindanımda Canavar Kızlar (Manga) ile Mutlu Yıllar

Tarafından: Not Tono
Orijinal iş: Ryuyu
Karakter Tasarımları: Daburyu

CİLT 1 BÖLÜM 1 ŞİMDİ MEVCUT!

Başka bir dünyada bir iblis lordu olarak yeniden doğan Yuki’nin zindanı için büyük planları vardır. Tatlı düşkünü tembel bir ejderha, kurtarılmış küçük bir vampir kız ve üstelik birkaç evcil hayvan sayesinde raydan çıkmaları çok kötü! Sakin hayatını tekrar rayına oturtabilecek mi?

Genç Leydi Albert Felaketle Kur Yapıyor


Tarafından: saki
illüstratör: Haduki Futaba

CİLT 1 BÖLÜM 1 & 2 ŞİMDİ MEVCUT!

Zengin, güçlü dükün kızı Mary Albert, tuhaf bir hırsı olan mükemmel bir genç hanımdır – kendi çöküşü! Yeni hayatını bir otome oyunu canavarı olarak kucaklayarak, kahramana eziyet edecek ve mahvolmak için bir yol izleyecek ve hizmetkarı Adi’yi de beraberinde sürükleyecektir!

Endo ve Kobayashi Canlı! Tsundere Villainess Lieselotte (Manga) ile ilgili son gelişmeler


Tarafından: Rumiwo Sakaki
Orijinal iş: Suzu Enoshima
Karakter Tasarımları: Eihi

CİLT 1 BÖLÜM 1 ŞİMDİ MEVCUT!

Tanrıların Sesleri, Prens Sieg’e nişanlısı Lieselotte’nin Kötü Son’a mahkum bir “tsun de rais” olduğunu bildirir. Bu tanrıların sadece liseli olduklarından tamamen habersiz, sevimli keskin dilli nişanlısını kurtarmak için onların ilahi uyarılarını kullanabilir mi?!

Bir Mağara Kralının Cennete Giden Yolu: Yüce Madencilik Becerilerimle Zirveye Tırmanmak!


Tarafından: Hajime Naehara
illüstratör: Hatori Kyoka

CİLT 1 BÖLÜM 1 & 2 ŞİMDİ MEVCUT!

Kendisine alaydan başka bir şey kazandırmayan işe yaramaz bir arma ile dünyaya gelen Prens Heale, on beş yaşına bastığı gün ıssız bir adaya sürülür. Yalnız, sefil ama hayatta kalmaya kararlı, bir kazmaya uzanıyor ve armasının gerçek gücünü keşfediyor!

Bir Mağara Kralının Cennete Giden Yolu: Yüce Madencilik Becerilerimle Zirveye Tırmanmak! (manga)


Tarafından: Takao Ölümü
Orijinal iş: Hajime Naehara
Karakter Tasarımları: Hatori Kyoka

CİLT 1 BÖLÜM 1 ŞİMDİ MEVCUT!

Onunla dalga geçen işe yaramaz bir arma ile dünyaya gelen Prens Heale, on beş yaşında ıssız bir adaya sürülür. Orada bir kazmaya uzanır ve armasının gerçek gücünü ortaya çıkarır! Dünya dışı keşifler ve hayat değiştiren karşılaşmalar sizi bekliyor!

Kraliyet Geri Tepmesi: Eski Nişanlımı Unutun, Prens Tarafından Şımartılıyorum!


Tarafından: Micoto Sakurai
Çizimler: kuroyuki

8 ŞUBATTA BAŞLIYOR!

Amelia, çocukluğundan beri tanıdığı nişanlısıyla bir gün evleneceğine kesin gözüyle bakıyordu. Ancak onun ihanetini öğrendiğinde ve sınıf arkadaşlarının aşağılamalarına katlanmak zorunda kaldığında, onu teselli etmek için devreye giren dördüncü prensten başkası değildir!

Yaşamak İçin Sadece Altı Ayım Var, Bu yüzden Hafif Büyü ile Laneti Kıracağım ya da Denerken Öleceğim


Tarafından: Genkotsu Kumano
illüstratör: Falmaro

6 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR!

Prens Callus, ölümcül bir lanete maruz kalan bir Tabu Varlığı olarak doğdu. Yaşamak için sadece altı ayı kaldı, ama ustalaşabilirse hafif büyü tedavi olabilir. Bu zamana karşı bir yarış ve birisi kendi türünün varlığını gizli tutmaya kararlı…

100. Kez Büyü: 99 Kez İdam Edildi, Peki “Süper Aşk” Modunun Kilidini Nasıl Açtı?!


Tarafından: Yuji Yuji
illüstratör: Nami Hidaka

22 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR!

Alphina asılsız bir suçlamanın ardından ölüm cezasına çarptırılır, ancak öldüğünde zaman geri döner. Bu tekrar tekrar olur… yüzüncü zamana kadar. Alphina, giyotinde kaderinden kaçmak için başkalarının gerçek duygularını duyma konusundaki yeni yeteneğini kullanabilir mi?

Yozlaşmış Bir Aristokratın Hayatta Kalma Stratejileri


Tarafından: Bir … istiyorum
İllüstratörler: Yunagi

2 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR!

Bir adam, hain entrikalar ve zorluklarla dolu bir hayran oyununda kendini kahramanın vücudunda bulur. Kurnazlığı, kararlılığı ve geleceğe dair bilgisi ile kaderinin üstesinden gelmeye ve lüks bir hayat yaşamaya kararlı.

Eczacı Cadı Boşanma Ajanına Döndü


Tarafından: Kosuzu Kobato
İllüstratörler: Yasuyuki Syuri

15 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR!

Carla, bir eczacı ve yanında bir boşanma ajansı işleten talihsiz bir cadıdır! Görünüşte asık suratlı bir şövalye kraliyet isteğiyle geldiğinde, gerçek bir sihrin gerçekleşmesi için kendi kişisel duyguları üzerinde çalışması gerekecek!

Her Şeyi Savuşturuyorum: En Güçlüyüm Ne Demek İstiyorsunuz? Henüz Maceracı Bile Değilim! (manga)


Tarafından: KRSG
Orijinal iş: Nabeshiki
Karakter Tasarımları: Kawaguchi

CİLT 1 BÖLÜM 1 ŞİMDİ MEVCUT!

Yıllarca tek başına eğitim aldıktan sonra, Noor kendini bir maceracı olma hayaline yakın bulmuyor ve bu yüzden… yine de bir maceracı olmaya karar veriyor! Becerileri işe yaramaz ama sıkı çalışmaya yabancı değil! Bekle, neden herkes ona öyle bakıyor?!

Aşağı Gözlü Reenkarne Büyücü: Ezilmiş Bir Eski Kahraman Olarak Geleceğin Esintisi


Tarafından: Yusura Kankitsu
İllüstratörler: Ruria Miyuki

CİLT 1 BÖLÜM 1 & 2 ŞİMDİ MEVCUT!

İyi keder. İki yüz yıl sonra ve biz Kehribar Gözlüler hâlâ onurlu ve saygılı davranılmıyor. En azından barış çağı. Biraz şansla, kolay bir hayat yaşayabilmeliyim… değil mi?

Bir Kitap Kurdu Yükselişi: Kısa Öykü Koleksiyonu

J-Roman Kulübü
Tarafından: miya kazuki
İllüstratörler: Sen Shiina

CİLT 1 BÖLÜM 1 ŞİMDİ MEVCUT!

Aşağı şehri, yetimhaneyi, tapınağı, Kraliyet Akademisini ve diğer pek çok tanıdık yeri, çok sayıda benzersiz perspektiften anlatılan yirmi bir hikayede yeni gözlerle deneyimleyin. 1 ila 4. Bölümleri kapsar.

Kaynak: Basın Bültenioyun-4