Dün, saygın bir sektör kaynağı olan Ming-Chi Kuo, bir muhtemelen 2024’te çıkacak olan katlanabilir iPad. Şimdi, heyecan verici Apple tahminleri ve beklentileri dünyasının bir başka saygın figürü, Mark Gürman2024’te katlanabilir bir iPad hakkında hiçbir şey duymadığını söylüyor.

2024’te katlanabilir iPad: gerçek mi değil mi… oluyor mu?

Tabii ki kimse 2024’te katlanabilir bir iPad görüp görmeyeceğimizi kesin olarak bilemez. Mesele şu ki, Apple sızıntıları söz konusu olduğunda her iki analistin de oldukça istikrarlı bir sicili var. Her zamanki gibi, ikisi de burada ve orada yanıldı. Ming-Chi Kuo, genel olarak iyi bir sicile sahip olan Apple cihazlarının piyasaya sürülme zaman dilimlerini tahmin etmek için tedarik zinciri bilgilerini kullanır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Kuo 2024’te katlanabilir bir iPad görmeyi bekliyordu ve ayrıca 2023 gerçekten iPad’lerin yılı olmayacak (büyük değişiklikler, yükseltmeler veya satışlar açısından).

Bloomberg’den Mark Gurman, 2024’te katlanabilir bir iPad hakkında hiçbir şey duymadığını söylüyor. Bunun yerine, OLED iPad Pros + giriş seviyesi iPad ve iPad mini’nin özellikli sürümlerinin, dört gözle beklenecek iPad’ler olacağını söylüyor. 2024. 2023’ün biraz zayıf bir iPad yılı olduğu konusunda hemfikir. Bilgilerini genellikle doğrudan Apple ve tedarik zinciri içindeki bağlantılarından alır.

Genellikle, bu iki analistin raporları birbiriyle uyumludur. Eh, sanırım bu sefer değil. Ayrıca – katlanabilir bir Apple cihazı hakkında yıllarca söylentiler ve spekülasyonlar olduğunu unutmayın (ilk olarak, bir katlanabilir iPhone, şimdi bir iPad), ancak onu hiç görmedik ve Apple’dan resmi bir şey duymadık. Bununla birlikte, Apple’ın katlanabilir oyunda Samsung ve diğerlerine katılmamayı seçmesi mümkün olabilir. Sonuç olarak, emin olmak için oldukça erken ve eğer bir şey varsa, sürprizler hala mümkün. Daha fazlasını öğrendiğimizde, sizi bilgilendireceğimizden emin olacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

telefon-1