Hollywood’un yüksek profilli yapımcısı ve büyük bütçeli stüdyo ücretinin eş finansmanı olan Legendary Entertainment, Syd Hoff’un klasik çocuk resimli kitap serisini dönüştürmek için bir anlaşma imzaladı. Danny ve Dinozor bir canlı aksiyon uzun metrajlı filme dönüştü.

Film uyarlaması, HarperCollins Publisher’ın şirket içi yapım şirketi HarperCollins Productions’tan Caroline Fraser ile birlikte yapılacak. Danny ve Dinozor Danny ve bir müzede tanıştığı bir dinozoru ve birlikte yaşadıkları maceraları takip ediyor.

Bunlar arasında Danny ve dinozorun günlerini birlikte oynayarak geçirmesi, büyük şehre seyahat etmesi, hayvanat bahçesini ziyaret etmesi, dondurma yemesi ve diğer çocukların kaydırak olarak dinozorun üzerine atlamasına izin vermesi sayılabilir.

12 dilde 11 milyondan fazla satan çizgi roman serisi ilk kez 1958 yılında HarperCollins tarafından yayınlandı. Legendary, kitap serisi haklarını Anti-Defamation League Foundation, ORT America, Inc. ile Authors Guild Foundation’dan satın aldı ve Birleşik Zenci Koleji Fonu.

HarperCollins Productions medya haklarını tercih etti Danny ve Dinozor Author’s Guild Foundation’dan ve içeriğin ekranda hayata geçirilmesine yardımcı olması için Legendary’den yardım istedi.

Hoff, yaşamı boyunca binlerce çizgi film yaratan bir mizahçıydı. Çalışmaları da dahil olmak üzere diğer birçok dergide yer aldı. Esquire ve Cumartesi Akşam Postasıve ulusal olarak yayınlanan günlük bir özellikte.

Anlaşma, Legendary’nin Sony Pictures ile yeni bir ev bulmasını takip ediyor. Legendary’nin filmleri, Legendary East’in bu görevleri üstleneceği Çin hariç olmak üzere dünya çapında Sony tarafından dağıtılacak ve pazarlanacak.

Sony, bu filmler için ev eğlencesi ve TV dağıtımını da üstlenecek. Sony’nin bir akış hizmeti yoktur ve Legendary, Netflix’te olduğu gibi akış için diğer şirketlerle ortak olmaya devam edecektir. enola holmes filmler.sinema-2