Ishimura’yı uzun süredir araştırıyorsanız, Dead Space Master Geçersiz Kılma Normalde normal güvenlik izni seviyeleriyle erişemeyeceğiniz belirli kilitli kapılara veya konteynerlere erişmek için gereklidir. Bunun faydalarından yararlanmak için biraz geri adım atmak gerekiyor, ancak çabaya değip değmeyeceğini merak ediyorsanız, yanıt kesinlikle evet.

Dead Space Master Override, Ishimura’daki en yüksek Dead Space güvenlik izni seviyesidir; Sonuç olarak, bu kilitli alanlar, en iyi Dead Space silah yükseltmelerinden bazılarının şemalarını ve bunları gerçekten kullanmak için Dead Space güç düğümlerini içerir. Mağazada, Dead Space kostümü yükseltmelerini satın almak için kullanabileceğiniz kredi karşılığında değiştirebileceğiniz değerli öğeler de bulabilirsiniz. Dead Space Master Override’ı nasıl alacağınız, tüm kapı konumlarını nasıl bulacağınız ve bu yılın en iyi PC oyunlarından birinde tüm ödülleri nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Dead Space Master Override nasıl elde edilir

Dead Space Master Override’ı elde etmek için önce ‘Yetkiniz Yok’ yan görevini tamamlamanız gerekir. Bu görev, Captain’s Nest’teki terminalden başlatılabilir ve size Ishimura’nın karşısında bulunan yedi CEC personel RIG’sini toplama görevi verir. Neyse ki, bu yanlış yerleştirilmiş RIG’ler alışılmışın dışında değiller ve yan görevi almadan önce bunlardan birkaçını topladığınızı görebilirsiniz. Ne olursa olsun, yol boyunca kaçırmış olabileceğiniz RIG’leri bulmanın mutlak en kolay yolu, görev günlüğünde o RIG’lerin hedefini seçmek ve size yolu göstermesi için Konum Belirleyicinize güvenmektir.

Bu yan görevi en erken Bölüm 10’da Mürettebat Güvertesi’ne eriştiğinizde ve son RIG’i içeriden geri alabildiğinizde tamamlayabilirsiniz. Yedisine birden sahip olduğunuzda, Kaptan Yuvasındaki terminale dönerek aşağıdaki konumlarda gerekli olan ‘Tam Geçiş’ başarımını ve Usta Geçersiz Kılma’yı alın.

Tüm Dead Space Master Geçersiz Kılma konumları

İşte sekiz Dead Space Master Geçersiz Kılma konumunun tümü:

  • Aegis VII: Aktarma Kavşağı. Üç güç düğümü, durağanlık şarj istasyonundan çok uzakta olmayan sol taraftaki kilitli sandıkta bulunur.
  • Köprü: Su Arıtma Deposu. Darbeli Tüfek yükseltmesi, odanın sol tarafındaki ilk dolapta bulunur.
  • Mürettebat Bölümleri: Deluxe Quarters. Pili aldıktan ve devre kesiciyi giriş elde etmek için değiştirdikten sonra, siz odaya girerken Alev Silahı yükseltmesi soldaki kilitli sandıktadır.
  • Mürettebat Bölümleri: V. Holt Yönetici Bölümleri. Giriş elde etmek için Executive Banyodaki tuvalet bölmesinde bulunan Exec Quarters Anahtar Kartını aldıktan sonra, altın yarı iletken girişin solundaki kilitli sandıktadır.
  • Mühendislik: Makine Atölyesi. Karındeşen yükseltmesi, bu alanda Tezgahın hemen sağındaki kilitli sandıkta bulunur.
  • Hangar-Kargo-Tramvay Kontrolü: Kargo Ambarı. Kuvvet Tabancası yükseltmesi, sağdaki kilitli sandıkta, platform boyunca uzanan dalın hemen ilerisinde bulunur.
  • Hidroponik: Madencilik Tramvay İstasyonuna. Line Gun yükseltmesi, girişin tam karşısındaki kilitli sandıkta bulunur.
  • Madencilik: Araç Depolama. Contact Beam yükseltmesi, odanın sol köşesindeki kilitli sandıkta bulunur.

Tebrikler, tüm Dead Space Master Override konumlarının izini sürdünüz! Bu ödüllerle, Dead Space sonuna ulaşmak her zamankinden daha kolay olacak – Dead Space new game plus’ta nekromorflara ikinci bir yardım için geri dönerken de çok faydalı olacaklar. Bir bilim kurgu korku oyunu tamamlayıcısıysanız, daha da fazla mağaza kredisi için Dead Space Peng hazinesini aramayı unutmayın. Alternatif olarak, hepiniz yağmalanmış ve botlanmışsanız, USG Ishimura’daki talihsiz turumuzu nasıl yaptığımızı görmek için Dead Space incelememize bir göz atın.oyun-2