Batgirl Leslie Grace

Fotoğraf: DC Filmler

basın etkinliği sırasında nerede DC Studios, DC Evreninin geleceği için planladığı projelerini hayata geçirdiyeni eş başkanlar James Gunn ve Peter Safran ne bekleyeceğinizi ve ayrıca ne bekleyeceğinizi ana hatlarıyla açıkladı. olumsuzluk beklemek. İkincisi, herhangi bir görme şansını içerir Adil El Arbi ve Bilall Fallahiptal edildi Yarasa kız film.

“Batgirl, hikayemize kaçınılmaz olarak dahil edeceğimiz bir karakter” Çeşitlilik sunumda Peter Safran’ın sözlerini aktardı. “Batgirl cephesinde, filmin iptal edilmesi sürecinde geç kalınmış bir durum değil. Filmi izledim ve o filmde kamera önünde ve arkasında inanılmaz derecede yetenekli birçok insan var. Ama o film vizyona girmedi ve bazen oluyor. O film vizyona girmedi. aslında bunu düşünüyorum [president and CEO of Warner Bros. Discovery David] Zaslav ve ekibi, DC’ye zarar vereceği için çok cesur ve cesur bir karar alarak iptal etti. Olaya karışan insanlara zarar verirdi.”

Film, Leslie Grace liderliğindeki filmi desteklemek isteyen hayranları hayal kırıklığına uğratacak şekilde, Warner Bros. Discovery’nin oluşumu sırasında çekildi. Safran, kendisinin ve Gunn’ın filmin arkasındaki yetenekle çalışmaya hala açık olduklarını açıkladı. “DC’yi desteklemek için gerçekten ayağa kalktıklarını düşünüyorum. Karakterler, hikaye, bunların hepsinin kalitesi. Adil’le konuştum. [El Arbi] ve Bilall [Fallah]-yönetmenler- geçen hafta sohbet ediyorduk. Tüm bu insanlarla iş yapmak isteriz. Christina Hodson yazdı. Bazı insanlar şimdiden bizimle iş yapmaya geri döndü. Dediğim gibi, pek çok yetenekli insan dahil oldu, ancak film bir türlü gösterime giremedi. Tiyatro pazarında rekabet edemezdi; küçük ekran için inşa edildi. Bu yüzden yine kolay bir karar olmadığını düşünüyorum ama rafa kaldırmakla doğru bir karar verdiler.”

Batgirl cephesinde bu kadar. Öldü ölü.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7