Samsung gibi telefonlar Galaxy S22 Ultra ve iPhone 14 Pro Max gerçekten çok şey sunabilir. Örneğin, mobil cihazlardır ve harika fotoğraflar çekerler. Ama aynı zamanda ağır bir fiyat etiketi ile geliyorlar. Ve bu telefonlar gerçekten harika olsalar da, bazı insanlar bu cihazların sunabileceği tüm çan ve ıslıklara ihtiyaç duymazlar ve uygun özelliklere sahip daha bütçe dostu bir akıllı telefonu tercih ederler.

Ayrıca, bütçenizi zorlamayan güzel bir telefon isteyen biriyseniz, okumaya devam etmenizi öneririz. Best Buy şu anda bütçeye uygun OnePlus Nord N20 5G’yi daha da bütçe dostu bir fiyata sunuyor. Telefon artık normal fiyatının yarısına satılıyor, yani sadece 149,99$’a sizin olabilir. Normal perakende satış fiyatı 299,99$’dır, yani bu fırsattan ahizeyi alırsanız 150$ tasarruf etmiş olursunuz.

Ancak bilmeniz gereken bir şey var. Telefonun kilidi açık ancak indirimli fiyatından satın almak için, satın alma işlemi sırasında Verizon, T-Mobile, Google Fi veya AT&T ile bir hizmeti etkinleştirmeniz gerekiyor.OnePlus Nord N20 5G, bir Snapdragon ile birlikte gelir 695 yonga seti, bu da onu sağlam bir orta seviye cihaz yapıyor. Telefonda ayrıca 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunuyor. 128 GB depolama yeterli değilse, telefonun özel bir microSD kart yuvası vardır ve bu yuvaya 512 GB’a kadar bir SD kart takabilirsiniz. OnePlus Nord N20 5G ayrıca büyük bir 4500mAh pil ile birlikte gelir ve 33W hızlı şarjı destekler.telefon-1