EA, önceki Battlefield oyunlarında kullanılan sınıf sistemine dönüşü işaret eden Battlefield 2042 Güncelleme 3.2’yi dağıttı.

Geliştirme ekibine göre, geleneksel sınıf sistemine dönüş, oyunda bugüne kadarki en önemli değişikliği temsil ediyor. Ek olarak, bu yepyeni güncelleme elden geçirilmiş bir Breakaway haritası, yeni kasa silahları, yeni silah eklentileri ve çok daha fazlasını sunuyor.

Geliştirme ekibi, “Yeni yılın başlangıcı olduğu için, güncelleme notlarımızı size ulaştırma şeklimizi değiştirmenin de doğru zamanının geldiğini düşünüyoruz” diye yazıyor. “Şu anda, onları bir güncelleme yayınlanmadan bir gün önce almaya alışkınsınız, ancak bu bilgileri elinize daha erken almak istiyoruz. Bu, artık büyük oyun güncellemelerinin içeriğine ve değişikliklerine ilişkin tam bir genel bakışın kullanıma sunulacağını bekleyebilirsiniz. serbest bırakılmalarına kadar geçen hafta içinde.”

“Sınıfa Dönüş Sistemi üzerinde çalıştığımız için 3.2.0 Güncellemesi ekip için önemli bir andır. Battlefield™ 2042, diğer birçok değişiklik ve iyileştirmenin yanı sıra. Bize oynanışın nasıl geliştiğini görmek istediğinizi söylediniz ve bu değişiklikleri elinize almaktan son derece heyecanlıyız.”

Aşağıda, bu güncellemeye dahil olan ana özellikleri ekledik:

————————————————– ————

Sınıf Sistemine Dön

Battlefield 2042’de bugüne kadarki en önemli değişikliği temsil eden Sınıfa Dönüş Sistemi, önceki Battlefield oyunlarından alışık olduğunuz yapıyı ve sınıf kimliğini geri getirerek tanıdık oynanış sunuyor.

Bu özelliğin geliştirilmesiyle ilgili olarak sizden aldığımız geri bildirimler ve yolculuk hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sizi en son yayınımıza göz atmaya davet ediyoruz. Geliştirme Notları Blog. Ve yeni dizimizin ilk bölümünün konusu olarak Battlefield Podcast’i İçindetercihiniz buysa onu da dinleyebilirsiniz!

sınıflar

Artık her Uzman, o Uzmanın beklenen oynanış davranışını gösteren tanıdık bir Battlefield Sınıfına atanmıştır.

Ayrıca daha önce açık olan Ekipman ve Gereç havuzumuzu aldık ve Sınıf oynanışının rolünü daha fazla teşvik etmek için bunları belirli Sınıflara atadık ve aynı zamanda siz Savaş Alanındayken karşılaşmaların okunabilirliğine yardımcı olacak bir yapı ekledik.

3.2 Güncellemesine yaklaştıkça güncelleme yapacağız Battlefield web sitesi tüm bilgilerle bu değişiklikleri anlamanız gerekir. Her bir Sınıf için hangi Uzmanların, Sınıf Donanımının ve Sınıf Aygıtının geçerli olduğuna dair hızlı bir genel bakış:

Saldırı: Dozer, Mackay, Sundance, Zain

Sınıf Donanımı: Med-Kalem

Sınıf Gereçleri: C5 Patlayıcı, IBA Zırh Plakası, M18 Claymore, Duman Fırlatıcı

Mühendis: Boris, Crawford, Lis

Sınıf Donanımı: tamir aleti

Sınıf Gereçleri: AT Mine, C5 Patlayıcı, EOD Bot, FM-148 Cirit, FXM-33 AA, Geri Tepmesiz M5

Keşif: Casper, Paik, Rao

Sınıf Donanımı: İşaret Ekle

Sınıf Aygıtı: C5 Patlayıcı, M18 Claymore, Yakınlık Sensörü, SOFLAM, İzli Dart, T-UGS

Destek olmak: Melek, Falck, İrlandalı

Sınıf Donanımı: Defibrilatör

Sınıf Aygıtı: Cephane Sandığı, Sağlık Sandığı, M18 Claymore, Duman Fırlatıcı

Silah Yeterlilikleri

Sınıfa Dönüş Sistemi ayrıca Silah Becerilerini de sunar. Oyun sırasında Sınıfınız için Silah Modelini kullanmayı teşvik eden bir dizi isteğe bağlı ve pasif avantaj.

Saldırı + Saldırı Tüfekleri: 3 Ekstra Dergi

Mühendis + LMG: Çömelmiş veya Yüzüstü Haldeyken Geliştirilmiş Dağılım

Recon + Keskin Nişancı Tüfekleri: Acil, sabit ve sabit kapsam

Stand + SMG: Daha Hızlı Çizim Süresi

Silah Becerileri, her bir Sınıf için hangi kurulumun en iyi sonucu verebileceğini anlamanıza yardımcı olurken, aynı zamanda Savaş Alanına Sınıf Kimliğini geri ekler.

Kaçmak

Harita yeniden çalışmalarımızda gerçekleşecek en görünür ve kapsamlı değişikliklerden bazılarını içeren Breakaway, daha önce deneyimlediğinizden daha yoğun karşılaşmaları teşvik etmek için kolaylaştırıldı ve boyutu küçültüldü.

İyileştirme Alanları

Buzul Tepesi: Önceden, kendinizi korumak için çok az sipere sahip geniş bir açık alan olan penguenler, siz yakın bölgenin kontrolünü kurarken savaşabileceğiniz binalarla bir ileri karakol yerleşimi yarattı.

Buz Rafı: Breakaway’in genel Ice Shelf alanında, Buzulun tepesinde yeni bir bayrak ve buzul ile yeniden konumlandırılan Oil Rig arasında kuşatmayı teşvik etmek için yeni rotalar içeren kapsamlı iyileştirmeler yapıldı.

Sondaj kulesi: Favori oyun alanlarımızdan biri, Buzul’un eteğine taşındı ve aksiyona eskisinden çok daha yakın olduğu için daha çılgın savaş karşılaşmalarına izin verdi. Oil Rig’e saldırmanın yeni yolları oluşturuldu ve güverte boyunca yeni yollar ve siperler eklendi.

Kar Mağarası: Buzulun içinde, düşmüş bir MV-38 Condor’u içeren bir Kar Mağarası bulacaksınız, ekibiniz bu yeni Ele Geçirme Noktasını güvence altına almak için çalışırken değerli kaynaklar bu konuma dağılmış durumda.

İşçi Köyü: Bu bölgede askeri mevcudiyet ve tahkimat arttı. Daha net navigasyon ve Ele Geçirme Noktaları arasındaki daha kısa mesafeler, eylemin İşçi Köyü boyunca her zaman akmaya devam etmesini sağlamalıdır. Söylentiye göre en iyi partileri de bu köydeki işçiler verir. Ama şimdiye kadar henüz davet edilmedik.

Bu güncelleme için tam yama notları oldukça kapsamlı olduğundan, bunları şu adreste okumanızı öneririz: tamamı resmi Battlefield 2042 EA web sitesinde.

Battlefield 2042 şu anda dünyanın her yerinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için mevcut.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17