Dışında hayat kurtarmaya yardımcı olan ve önemli sağlık bilgileri veren Apple Watch şimdi yeni bir meşgale kazanıyor – bu yıl Dünya Sörf Ligi (WSL) sezonunun “resmi giyilebilir ekipmanı” olacak. 9to5Mac’i bildirir. Apple Watch için yeni bir WSL Surfer uygulaması, sörfçülere gerçek zamanlı olarak önemli bilgiler sağlamak için onunla birlikte gelecek.

Apple Watch 8 ve Ultra, Dünya Sörf Ligi için resmi giyilebilir cihazlar olacak

bu WSL açıklandı Apple Watch’un ilk kez “profesyonel bir spor ortamında resmi rakip ekipman” olarak kullanılacağına dair haber paylaşılıyor. Elit WSL sporcuları, yeni WSL Surfer uygulamasını Apple Watch 8 veya Şampiyona Turu sezonu boyunca Apple Watch Ultra. Giyilebilir cihaz, suda yarışırken onları bilgilendirecek. Apple Watch’taki WSL Surfer uygulaması, WSL Puanlama Sistemi ile gerçek zamanlı olarak eşitlenir. Sporcular daha sonra puanlar, dalga önceliği ve süreler alacaklardır. WSL, Apple Watch’ın geniş ve parlak ekranı, dayanıklı tasarımı ve hücresel bağlantısı sayesinde görev için çok uygun olduğunu söylüyor.

Her yarışmacı, yarışmadan önce bir Apple Watch Ultra veya bir Apple Watch Series 8 alacak ve giyilebilir cihaz elbette WSL Surfer uygulamasıyla birlikte gelecek. Teknoloji, rekabetin ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olmak için önceki iki sezonda WSL tarafından test edildi.

dedi Apple’ın Apple Watch Ürün Pazarlama Direktörü Eric Jue.telefon-1