Sürekli değişime yol açan artan rekabet ve dünyanın en iyi akıllı telefon satıcılarının birçoğunun çeşitli maliyet düşürme önlemlerine yol açan zorlu ekonomik zamanlar ile günümüzün mobil endüstrisinde sabit olan çok az şey var.

Ancak katlanabilir fiyatlar, en azından ABD gibi pazarlarda ve en son nesil cihazlar söz konusu olduğunda henüz düşmedi. İşin iyi tarafı, önceki nesil modeller, uygun fiyatlı katlanabilir rüyayı yavaş yavaş gerçeğe dönüştürüyor ve biz sadece “başarısız” ürünlerden bahsetmiyoruz. Microsoft’un Surface Duo’su.
son derece iyi değerlendirilmiş Samsung Galaxy Z Fold 3, bu yazının yazıldığı sırada her zamankinden daha ucuz… tek bir depolama varyantı, tek bir renk seçeneği ve muhtemelen çok sınırlı sayıda.

Amazon, şaşırtıcı bir şekilde, yukarıda bahsedilen Snapdragon 888 güç merkezinin, 256 gig dahili depolama alanı ve tüm büyük ABD için kilidi açılmış 5G desteği ile donatılmış bir Phantom Black çeşidinde 1.799,99 $’lık liste fiyatının altında 950 dolarlık bir fiyatla satıldığı bu kesinlikle çılgın yeni anlaşmadan sorumlu. taşıyıcılar.

Tabii ki, Samsung’un Z Fold 3’ü uzun süredir 1.800 $’a yakın bir değere sahip değil (Eğer bu fiyat her zaman haklıydı), ancak bu büyük indirim tüm güvenilir ABD perakendecileri tarafından sunulan önceki tüm indirimler, hiçbir özel gereklilik ve koşul olmaksızın.

950 $, Amazon kızı e-satıcı Woot’un yenilenmiş durumda Z Fold 3’ün normal fiyatını azaltabileceği bir şey gibi geliyor, ancak hata yapmayın, bunlar yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve burada baktığınız hasar görmemiş birimler. sektör lideri e-ticaret devi tarafından satılır ve gönderilir.

Tüm zamanların en düşük fiyatıyla, 5G özellikli Galaxy Z Fold 3 canavarı şu anda en ucuzu kadar uygun fiyatlı Z Flip 4 depolama yapılandırması ve ikinci cihaz açıkça daha genç ve işlem gücü açısından biraz daha gelişmiş olmasına rağmen, her şey diğer ise birincisinin üstün değer sağladığına işaret eder. Ekran alanı, pil ömrü, bellek sayısı, kamera performansı ve çok yönlülük, her şey!telefon-1